vihreä tee kapselit????

onko mitään hyötyä? :O käytän cla valmisteiden kanssa ja kuntoilen :O tahdon timmimmän kropan.
6612
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tietääkö kukaan? tarttes hiukan saada kroppaa timmiksi.onkohan niistä apua?

Äänestä

Onko ketään tullut vastaan uudet vihreätee-kaktus laihdutuspillerit? ActiWin.
Sain puhelinmyynnillä ensimmäiset 60 kpl postikulujen hinnalla. Nyt en oikein arvaa alkaa niitä syömään, haluaisin käyttäjäkokemuksia, jos jollakin on.

Äänestä

no mä ihan noihin perus vihreätee kapseleihin tartteisin kokemuksia mut näyttää että kukaan ei ole kokeillut mitään tai ei tahdo kertoa XD :D

Äänestä
  • Laihduin 14 kiloa 4 kuukaudessa green tee kapseleilla. Söin yhden kapselin aamuisin. Vähensin syömistäni ja kuntoilin. Kapselit sitovat rasvaa syödystä ruuasta ja nopeuttavat aineenvaihduntaa. Hikoilu lisääntyy ja kapseleilla on myös piristävä vaikutus.

    Äänestä

  • Kannattaa kuluttajaviraston 19-20.8.2014 antama lausunto Xellim ou:n harhaanjohtavasta markinoinista lukea ja suomi 24 sivuilla oli viellä viime viikolla ihmisten kirjoituksia jotka ovat joutuneet tämän harhaan johtavan markinoinin uhreiksi ,tilatuaan tuon tutustumis pakkauksen ,heille tulee ilman palautus oikeutta 6 kk satsi 129 euroa ja taas 6kk päästä uusi satsi 129 euroa ,vaikka tuote on humpuukkia , jos ruoka ajatusta muuttaa ei nuo "pillerit "auta yhtään lukekaa käyttäjien kommenttit ,jotka ovat tos pettynritä , ihmettelen minne nuo parin vuoden aikana tulleet höynäytetyksi tulleiden kirjoitukset ovat kadonneet kun en nuyt niitä löydä . NO KÄYKÄÄ KULUTTTAVIRASTON SIVUILLA MM Xrellim ou markinoi.... sillä aukeaa tämän hetken ohje,jota itse tällä hetkellä noud
    Jota itse noudatan , kuluttajavirasto [email protected] ja mm talous sanomat oon kirjoittanut tästä vihreän teen harhauttsvasta markinoinista , josta mm tuotteiden laskuttaja .asiakaspalvelu@truskapital ,on irtisanoutunut ao yritys oli perntätoimisto jonka homman myös he ovst lopettaneet ,tuottee ovat saaneet satoja ihmisiämtekemään kuluttaviraston ohjeen mukaanvalituksia ja jo aijemmin höynäytetyksi tulleet ovat ottaneet yhteyttä kuluttaja virastoon ,eli olkaa tarkoja mihin olette sitoutuneet , eivät nuo todiaan laihduta tai valksise hampaita ynm on ao yrityksen tuoteperheessä ,joissa etämarkinointi säänöksiä rikkova toimi jatkuu,

    Äänestä

Norjan Television tuottamassa sarjassa Tuotetarkastajat, joka ilmeisesti vastaa pitkälti kuluttajavivirasraston työkenttää, kerrottiin muutama päivä sitten henkilöstä, joka sai vakavan sairaskohtauksen otettuaan vihreäteeuutetta sisältäneen kapselin. Outoa, ettei valmistaja ole reagoinut mitenkään, vaikka lääkkeissä sekä elintarvikkeissa täytyy olla huomautus allergiariskistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fatlady kirjoitti:

onko mitään hyötyä? :O käytän cla valmisteiden kanssa ja kuntoilen :O tahdon timmimmän kropan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu