Sellaisella naisella ei tee mitään, jolla ei ole seurustelukokemuksia ja on vielä neitsyt.
Normaali aikuinen mies ei halua kokematonta naista.
6
417
Vastaukset
- asdfasfasdf
Kelpuuta epänormaali sitten.
- kiltti mies
Mistäs sinä epänormaalina hylkiönä tiedät mitä normaali mies haluaa.
- _M84_
Olen siis epänormaali aikuinen mies kerran minulle ei ole mitään väliä jos nainen on kokematon ihmissuhteiden saralla. Ei se ihmistä huononna mitenkään ettei ole aikaisempaa seurustelukokemusta, siinähän sitä oppii kun yhteistä elämää aloittelee toisen ihmisen kanssa. Ja jos on neitsyt niin mitä sitten, ei nuo sänkyhommat nyt mitään rakettitiedettä ole joten eiköhän yhteinen sävel siihenkin löydy varmasti.
- svarthumor
Johtopäätös: aloittajaa yrittää siis joku neitsyt vampata ja kellistää sänkyyn? Mutta hän pysyy lujana periaatteen miehenä.
- Voi olla.
Nykyaikana useimmat neitsyet ovat niin nuoria, että tuskin normaali aikuinen mies haluaa sen ikäisten kanssa yhtään mitään.
- .....
Kyllä minä haluan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 172423
- 441271
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa70917Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää135848- 45841
- 59807
- 42786
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.44755Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe164742Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis130694