Millaisia kokemuksia Lamictalista? Minulle määrätty masennukseen, alakuloisuuteen. Toimiiko tähän?
Lamictal
4
88
Vastaukset
- Epilepsiaa
Suuta kuivattaa paljon lopetetaan ehkä nyk tehottomana lääkkeenä minulta 20 v käytön jälkeen.
Tehosiko alussa ja kuinka monta vuotta? Miten vaikutti?
- Epilepsiaa
Alussa huimausta myös jos lääkepitoisuus nousee liian korkealle. On toiminut kohtuullisesti tähän asti sivuvaikutuksista huolimatta nukahtamisvaikeuksia aiheuttaa myös.
- Kokeneet
http://keskustelu.suomi24.fi/node/10659512
Kokeneet kertovat sivuvaikutuksista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2002891
Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss632730Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa232082- 691695
- 1431483
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a1811430Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1111401Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1391355- 901314
Martinan bisnekset rajusti tappiolla
Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.2291181