Robilla on kaikki ne elementit joita vaaditaan super ytm:ltä
*korkea status
*hyvä ulkonäkö
*varallisuus
*korkea status
*hyvä ulkonäkö
*varallisuus
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Batman on hyper-ytm.
Joo, jotenkin hullua että yksi robini saisi 100000 hyvännäköistä tyttöä ja atm:llä on vaikeuksia saada yhtäkään.
ja toki isac elliotilla ja benjamin peltosella ihan sama tilanne
On naisten märkä uni xD
Tuon Benjaminin voisi kuvitella homoksi. Kukaan normaali heteromies ei ota tällaisia huomiohuoraavia duckface-kuvia itsestään: http://distilleryimage0.ak.instagram.com/7289aa7ee27811e2942122000aaa0535_7.jpg
Veikkaan että on jo aloittanut paneskelun vaikka on vasta 15-vuotias. Tyttöjä pyörii ympärillä, sen kun vain sormella näyttää minkä haluaa.
Tuntuu todella epäreilulta että joillekkin on laadukkaita naisia tarjolla loputtomasti että senkun vain valitsee parhaat päältä ja toiset ei saa ensimmäistäkään naista elämänsä aikana. Tuo Robin on minua 10 vuotta nuorempi ja varmasti on jo pannut enemmän naisia elämänsä aikana kuin minä.