Olen nyt Ruissalon uimarannalla

Naisiakin näkyy olevan muttei kukaan tule iskemään :(
20133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Oletko asettanut "parhaat puolesi" esille?

Äänestä
  • En ole enkä ajatellut laittaakaan...

    Äänestä

Ei ne naiset sua iskemään tule, etkö ite voi tehdä aloitetta?

Äänestä
  • Kerro yksikin hyvä keino?

    Äänestä

  • Mies-21v kirjoitti:

    Kerro yksikin hyvä keino?

    ei naiset ikinä iske. mee vaikka juttelemaan niille ja jos jotkut pelaa niin mee kysyy pääsetkö mukaan. ja jos rannalla iskee niin kannattaa olla hyvä kroppa. muualla ei ees niin väliä.

    Äänestä

  • Mies-21v kirjoitti:

    Kerro yksikin hyvä keino?

    "Moi. Näin sut täällä ja ajattelin tulla jutteleen."

    Äänestä



Istutko hiekalla?

Äänestä
  • Löhöilen.

    Äänestä

  • Mies-21v kirjoitti:

    Löhöilen.

    Mee keskemmäs, pidä kädet gorilla tyylillä ja keikuta ylävartaloa mennessäs. Katsele ympärillesi ennen kuin istut. Jos jotkut vielä katsoo, niin voit mennä jututtaan heitä.

    Juttuun pääsyssä voit käyttää "kavereta"(valkoinen valhe) joiden piti tulla ja siksi tulit vähäksi aikaa jutteleen.

    Äänestä

Katselet varmaan pikkulikkoja ****tanan pedari!

Äänestä
  • Arviolta 17-35-vuotiaita pikkulikkoja pääasiassa.

    Äänestä

  • Mies-21v kirjoitti:

    Arviolta 17-35-vuotiaita pikkulikkoja pääasiassa.

    Näinhän se just on että 17-35 vuotiaat ovat vielä ihan pikkulikkoja ja teinejä ja ne kaikkein parhaimmat nuoruusvuodet ovat vasta edessäpäin.

    Äänestä

Jos siellä on joku yksinäinen nainen niin mene juttelemaan sille!

Äänestä

Tulin muuten sieltä just kotiin. Kävin siis pyöräilemässä siellä ja näin yhden kauniin naisen joka otti auringoa. Ihailin naisen kaunista vartaloa aika pitkään ja se nainen ei varmaan 20 vuotta enempää ollut.

Äänestä
  • Jos viikonloppuna on hyvä ilma niin menen rannalle pidemmäksi aikaa.

    Äänestä

  • Mietin että miksi ihmeessä Turkuun on muodostunut tuollainen ätmien keskittymä, mutta tuossahan se vastaus jo tuli.

    Äänestä

on homoille

Äänestä

laaja yleistiedote varokaa ruissaloon on tullut useita yhteyden ottoja että nuori 21v mies katselee ahdistelee lääppii ja käy naisiin ja tyttöihin käsiksi ja on todella outo ja kummallinen käyttäytyminen ja paljastelee tytöille itseänsä viimeksi nähty polkupyörä telineillä irrotti satulan ja raiskasi satulan tangon eikä hävennyt mitään mutta häntä etsitään koko ajan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Mies-21v kirjoitti:

Naisiakin näkyy olevan muttei kukaan tule iskemään :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu