Tale pääsi uittamaan pienen pientä moloaan

Sannin ihanassa pinpissä. Sanni tuskin edes huomasi Talen olevan sisällään.
290
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Varmasti sanni nautti enemmän seksistä Jannen kun talen kanssa.

Äänestä

Ei kyllä Talesta huomannut että on juuri nainut Sannia, siinä kohtauksessa jossa he makasivat session jälkeen siinä pehkussa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minimolot Ry kirjoitti:

Sannin ihanassa pinpissä. Sanni tuskin edes huomasi Talen olevan sisällään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu