Kuntoilukipinä iski, joten olisi tarkoitus alkaa hakemaan urheilujuomat Virosta.
Mutta mikä olisi järkevin pakettiauto? Lautoilla autopaikkojen hinnat nousee, jos on yli 1,9 metriä korkea. Kuutioita ei tarvitsisi olla liikaa, koska kantavuus loppuu kuitenkin kesken. Kuormatilan pitäisi olla tietenkin lukittava ja mielummin ilman ikkunoita.
Kajaanista asti tulisi operoitua, joten pieniruokaisuus ja hyvä ajettavuus olisi plussaa. Joku Peugeot Partner mahdollisesti? Missä vastaavassa olisi paras kantavuus?
Optimaalisin paku Viron reissuille max.4000€
Hardsportti
2
143
Vastaukset
- minä teen näin
saat tuoda sitä "urheilujuomaa" aivan helvetisti ennen kun olet kuolettanut 4 tonnin auton oston.jos sulla on autossa koukku ja omistat peräkärryn niin ajat sillä autolla ja kärryllä hesaan,auto ja kärry parkkiin.vuokraamosta paku alle ja viroon hakemaan juomaa.siirrät juomat kärryyn ja ajat takaisin kotiin.4 tonnilla vuokraa pakun ainakin 50 vuorokaudeksi.
- 1+6
Viinaa pittää juua!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1808351
- 114638
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka523710Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1043086Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv952732Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62418Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121668- 441485
Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos631300Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4171255