Kaj Kunnas selostaa Mexiko- Kamerun matsin!!!

AAAAAaaaaarrrrgggg!!!!
1098
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Vttu!!

Äänestä

Karmeeta.

Äänestä

Käsittämätöntä miten ne voi päästää tollasen amatöörin selostamaan ja pilaamaan koko katsomiskokemuksen.

Äänestä

Samaa mieltä! Mitä vittua toi kunnas tuolla tekee....ei yhtään asian tuntemusta.

Äänestä
  • Tämä on tosi! Ylen uusi "superstara" pitää tunkea näköjään kaikkialle,sopii sirkushuveja selostamaan!!!

    Äänestä

Vaikka kuvaa ei näe, niin jotenkin siintää sellainen hikinen nahkapää.

Äänestä

Kansanedustaja Johannes Koskisen karjuntaa kuuntelisin mieluummin..

Äänestä

mitä väliä jollain selostajalla on?
ettekö te luuserit osaa itse seurata matsia?

eihän paikanpäälläkään kukaan selosta, oletteko koskaan
käynyt livenä katsomassa mitään matsia koskaan?

Äänestä
  • MM-kisojen tunnelma stadioneillakin on lattea. Sieltä puuttuu kiihko. Syytän istumakatsomoita ja pelin keskiluokkaistumista. Pian yhtä tylsää kuin american sports.

    Äänestä

Laitoin ylelle palautetta, että heittää sen apinan pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


autss!!!!!!!! kirjoitti:

AAAAAaaaaarrrrgggg!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu