no niin lesbo naiset

oletko ollut miehen kanssa koskaan ja mitä jos rakastutkin mieheen
482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei siinä mitään. Mukavaa vaihtelua saada välillä orgaanista nahkapatukkaa ex-tyttöystävän kumisen strap-onin sijaan.

Äänestä
  • Mut nahkapatukan pitää olla tanakasti kiini liki kaksimetrisessä komistuksessa.

    Äänestä

  • lisäys vielä kirjoitti:

    Mut nahkapatukan pitää olla tanakasti kiini liki kaksimetrisessä komistuksessa.

    Ei pidä. 160-senttinen rumiluskin kelpaa kunhan nahkapatukka on tarpeeksi iso. Ex-tyttöystäväni fistasi minua joka ilta, kuten lesboilla on tapana, joten nahkapatukan tulisi olla kookas.

    Äänestä

  • lepakkofemme kirjoitti:

    Ei pidä. 160-senttinen rumiluskin kelpaa kunhan nahkapatukka on tarpeeksi iso. Ex-tyttöystäväni fistasi minua joka ilta, kuten lesboilla on tapana, joten nahkapatukan tulisi olla kookas.

    siis vajaa kaksmetrinenkin käy, jos sillä on 5 tunnin kesto

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitäs sitten kirjoitti:

oletko ollut miehen kanssa koskaan ja mitä jos rakastutkin mieheen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu