Paskalla kovat

565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mitään OZ:ja ole.

Äänestä

noitavainoa!

Äänestä
  • lapsiinsekaantujapaskaa saa vainota vaikka kuinka

    Äänestä

  • Tuollaista kirjoitti:

    lapsiinsekaantujapaskaa saa vainota vaikka kuinka

    14-vuotias varsinaisesti enää ole mikään lapsi. Monet menettävät neitsyytensä tuon ikäisenä:
    http://kuvake.net/clubs/thread.php?topic_id=1581&page=4

    Laitonta tuo toki on, mutta ei mitään pedofiliaa.

    Äänestä

  • Ei se kirjoitti:

    14-vuotias varsinaisesti enää ole mikään lapsi. Monet menettävät neitsyytensä tuon ikäisenä:
    http://kuvake.net/clubs/thread.php?topic_id=1581&page=4

    Laitonta tuo toki on, mutta ei mitään pedofiliaa.

    Jeps. Ja jos ei ole menettänyt sitä poikuuttaan/neitsyyttä 16v mennessä niin silloin aletaan kyselemään ,että miksi ei ole saanut ja aletaan pitää vähän outona. Mutta jumalauta jos on vielä 20v poikuus/neitsyys tallella niin voikin jo mennä friikkisirkukseen pääesiintyjäksi. Näin se vaan ikävä kyllä menee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajat vankilassa? kirjoitti:

http://vanhemmat.com/phpbb/viewtopic.php?t=6815

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu