Utelenpas vain..

Kysymys miehille, tai miksei naisillekkin, jotka lyö henk. ja/tai fyys. Mikä saa teät niin hermostumaan? Miksi? Ja mitä pahoinpideltävä vois sanoa siinä tilanteessa kun kuristat sitä ja katotta toisia silmiin? Kun rakkaudentunnustukset ei ennää riitä? Mitä teile pitäs sanoa, hä!!??
3895
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

eipä muuta kun hyvästi.

Äänestä

Ei siinä tilanteessa auta enää mikään. Ehkä nainen vois yrittää pysäyttää sanomal lopeta mikä sua nyt riivaa. mut yleesä ei vaan osaa lopettaa. Vaikka mie rakastan.

Äänestä
  • Mahdatkin paljon rakastaa jos turpaan annat samalla kun sanot rakastavasi, joo.
    Rakastatko edes itseäsi?

    Hyi olkoon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mitähä kirjoitti:

Kysymys miehille, tai miksei naisillekkin, jotka lyö henk. ja/tai fyys. Mikä saa teät niin hermostumaan? Miksi? Ja mitä pahoinpideltävä vois sanoa siinä tilanteessa kun kuristat sitä ja katotta toisia silmiin? Kun rakkaudentunnustukset ei ennää riitä? Mitä teile pitäs sanoa, hä!!??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu