Niin että kehtaako noita Converseja tai tennareita käyttää kesällä? Tarkoitan nyt sellaisia vähän pitkävartisempia niinkuin vaikka näitä:
http://otavafiles.fi/plaza/uploads/images/ellitfi/muoti-ja-kauneus/muoti/2014/Converset590.jpg
Tennarit kesällä?
Kenkäfriikki
2
189
Vastaukset
- ösdfkljafsd
No se on itsestä kiinni mitä kehtaa tehdä ja mitä ei. Mutta ei Converset nyt mielestäni kyllä mitkään talvikengätkään ole, että eiköhän niitä kehtaa. Eikös nuo kuitenkin noita pidä lämpöisemmissäkin paikoissa joissa ei talvea tule?
- Conssut jalkaan
Miksei muka voisi pitää kesällä? Eivät kai tennarit mitkään talvikengätkään ole, vaikka jotkut höyrypäät niitä pitävät kovimmilla pakkasillakin. Kesäkengiksi kai tennarit alunperin on ajateltu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1035698Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys642536Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2371504- 931297
- 1241067
- 66827
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8761- 70747
- 52744
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17721