Nuoret miehet, sitten ei kommentoida, että on jo vanha!
http://www.son.tv/pic/news/22620142301248437431_3.jpg
http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebrity_img/alba2o1910.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_maJerTh-FKs/S9J4gIVDq4I/AAAAAAAAAGw/nNjfvWEuBcc/s1600/jessica-alba-great-ass1.jpg
http://www.son.tv/pic/news/22620142301248437431_3.jpg
http://ucesy-sk.happyhair.sk/celebrity_img/alba2o1910.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_maJerTh-FKs/S9J4gIVDq4I/AAAAAAAAAGw/nNjfvWEuBcc/s1600/jessica-alba-great-ass1.jpg
Vastaukset 22
Vanhimmat
NAM!
Tuota pyllyä vois nuuhkasta ;D
SINÄ olet vanha. Ja varmaan köyhäkin. Ei Jessica sua huolis...
No mut haittaaxe? Saa kai vanha ja köyhäkin ihanaa Jessicaa ihailla?
Enpä ole sentään tutiseva nisti, niin kuin sinä!
oon köyhä! Sinäkin olet tutiseva nisti!
No enhän minä sanonut tietäväni. Vastasin vaan tuolle joka väitti että aloittaja on köyhä ja vanha eikä Jessicalle kelpaisi... Voihan se niinkin olla, mutta mitäs väliä sillä on jos ei Jessicalle - joka käsittääkseni on onnellisesti naimisissakin kelpais? Saahan sitä ihanaa Jessicaa siitä huolimatta ihailla... Kai nyt kaikki tajuaa, ettei tollasta muijaa voisi saada ja ettei tuon kaltasia ees pääse tapaamaan koskaan. Eihän jonkun kauniin tai lahjakkaan ihmisen ihailu perustu siihen, että kuvittelee itellään olevan jotain mahkuja sen ihmisen suhteen.
Jessica on paras, ihana, kaunis, luonnollinen kaunotar joka ei ikäänny :)
Mitä järkeä edes kysyä? Jotaan vikaa pitäisi olla vastaajassa itsessään, jos tuon näköisen naisen ulkonäköä haukkuisi.
minusta hän on ruikku ja riukukinttu missä naisellisuus ja seksikkyys
Kyllä kauhea ruma ruikku! Naiselliset muodot ne olla pitää, kunnon kurvit, jotain mistä ottaa kiinni! Esimerkiksi tässä on muodot kohdillaan, kunnon kurvitar!
http://jennydahlberg.se/wp-content/uploads/2012/01/Tjock_omslag.jpg
Jep, alkaa jo naurattamaan kun tänne tulee näitä kateellisia läskejä yh-ämmiä kertomaan että kurvit on hienoa ja pitää olla rasvanen läskikasa :DD
J.A. on aivan huikaisevan kaunis ja paranee vaan. Viikonloppuna tuli sivusilmällä katsottua jotain sen leffaa ja ei kyllä voinut olla ihailematta.
Taas loistoesimerkki KAHDEN LAPSEN ÄIDISTÄ, joka ei näytä valaalta.
Aivan upea... Kauniit kasvot ja aivan uskomattoman upea kroppa. Siitä vaan suomalaissynnyttäneet mallia ottamaan.
Miten voi ottaa mallia sellaisesta ihmisestä jonka kanssa ei ole lähellekään samat geenit? Miten voi saada tuon mallisen kropan tai kauniit kasvot? Niin ei mitenkään, joten kannattaa vähän miettiä mitä päästään suustaan. Toisen ihmisen geenejä ei saa millään treenillä. En minkäkään sano miehistä että voi harmi kun ette näytä David Beckhamilta, minä ymmärrän sen tosiasian ettei samanlaista ulkonäköä saa millään ilveellä. Tämä taas ei tarkoita sitä että meidän naisten tulisi antaa itsemme lihoa, pidän kyllä itsestäni huolta.
Ehkä se "mallin ottaminen" tarkoittais pikemmin sitä, ettei anna itsensä repsahtaa muutaman muksun jälkeen ja jotkut jo ennen yhtäkään muksua. Ei kai kukaan nyt ole olettanutkaan, että kun pikkasen tsemppaa ja käy lenkillä niin muuttuu luusto ja ruumiinrakenne sekä kasvonpiirteet ihan erilaisiksi ja kaikista tulee jotain Jessica Alboja..? Jokainen pitäkööt itsensä parhaassa mahdollisessa kuosissa mihin omat rahkeet riittää. Kyllä se perus persejalkakin on nätimpi hoikkana ja liikunnallisena kuin lössähtäneenä sohvaperunana... Varsinkin kun repsahtaneita naisia rumentaa yleensä eniten katkeruus ja kateus, jota tuntevat nätimpiä ja hoikempia kanssasisaria kohtaan.
Mahtava on
En ole koskaan tavannut ihmistä, miestä tai naista, joka ei pitäisi Jessica Alban ulkonäöstä.
Nainen on kaunis, freessi, seksikäs ja symppiksen näköinen ihminen, ei kai siitä voi olla pitämättä?
Ja kyllä, paljastaa supergeenit kun nainen säilyy parikymppisen näköisenä yli 30- vuotiaana. Vieläpä äitinä. jessica kun on luonnonkaunis, ei mikään botoksilla kiristelty.
Kaunis ja supergeeninen nainen!
miks pitäis säilyä parikymppisen näkäisenä forever?
genetus tässä nyt näet alban roppa on luiseva riuku mitä seksikästä siinä on missä on seksikäs naisellinen takapuoli ja missä reidet nuo ovat riuut tulitikkukin on muodokkaampi kerro nyt mitä seksikästä näet alpassa
Nykyään meno on mennyt sellaiseksi että lihavuutta kutsutaan muodokkuudeksi ja hoikkia, normaalipainoisia sanotaan liian laihoiksi. Totuushan on se että Jessica on täysin normaalipainoinen timmi nainen, jolla on niitä muotoja kropassa juuri sopivasti. Mitään lisää ei tarvitse hänen kroppaansa vaan se on juurikin tuollaisena erittäin hyvä ja silmää miellyttävä. Kaunis nainen hän on ja ikäistään kymmenen vuotta nuoremman näköinen.
Aikoinaan kuolasin Dark angelin perään, eivätkä vuodet ole juuri asiaa muuttaneet