kuin sinkku ja yksinäinen. Kyllä vaan, tapailen naista jolla on lapsi 5 v tyttö. Nainen on kovin natti ja normivartaloinen ja saan ainakin seksiä säännöllisesti. Yksinhuoltajissa ei ole mitään ongelmaa
Mielummin yh nainen
32 Turku
7110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Joo kyllä mullekin kelpaisi. Sehän on helppoa, kun on lapsikin jo valmiina niin ei tarvitse sellaista alkaa enää välttämättä väsäämään. Ja yh:t ovat varmaan keskimääräistä kiimaisempiakin, kun kaikki miehet eivät (ainakaan palstan mukaan) sellaisia halua kunnon suhteeseen.
Että jos joku 18-45 v. yh haluaa kovaa, nuorta kikk.eliä, niin ottakaahan yhteyttä. Ja siis kunnon parisuhde myös ok, jos ei pelkät panot kiinnosta :). Tykkään lapsista (en siis sillä tavalla, vaan ihan platonisesti. EN OLE PEDARI!!!), joten minusta saa hyvän puolison.
Mitä noista lapsiperheiden elämästä tiedän niin tuntuu olevan semmoista että ihan kaikki menee lapsen/lapsien ehdoilla, loma-ajat puuhamaissa ja huipuistoissa, ihan missä vaan minne se lapsi/lapset haluaa ja aikuiset on siinä sitten maksajana ja palvelijoina mukana. Onhan se ihan ok ja sitä varmaan jaksaisi jos lapset olisi omia mutta jotenkin tuntuu että jännän miehen lasten kyseessä ollessa joskus voisi harmittaakin kun itse menet sen äiskän ja lapsen kanssa viikonlopuksi puuhamaahan ja samaan aikaan jännäisä lähtee ihan minne sitä huvittaa. Jännäisä hupireissuiltaan roudaa lapselle jonkun kiinalaisen pehmolelun jota lapsi pitää aartenaan, sinä kustansit huvipuistoviikonlopun about 500e ja sait sen reissun ajan kiitokseksi kuunnella enimmäkseen valitusta lapselta ja äidiltään.
Ei yh naisen kanssa olemista kannata ottaa liiaan vakavasti. Yhteen ei tarvii muuttaa kuin ehkä parin kolmen vuoden päästä jos tosissaan on ja silloin tällöin kun tapailee ja saa seksiä niin pysyy se tietty vapaus itsellä.
Ja sitten kun äpärä täyttää 16 vuotta....
Mikäs siinä jos yh naine on kaunis eikä lihonut.
Törmänny netissä moneen nättiin yh typykkään.. Oikeen harmittanu ku kattonu et sill on nulikka. So long mary.
Nill on väljät pillut ja roikkuvat tissit. Ja sit skimbamäet vaihtuu pulkkamäkeen.