Onko kellään kokemuksia Kelpasanista? Paljonko on tippunut painoa sen avulla? Ei mitään "mikään pilleri ei auta" kommentteja kiitos, koska itelläni tää Kelpasan auttoi poistamaan 3 kiloa nestettä 2 päivässä.
Kelpasan kokemuksia?
4
5446
Vastaukset
- Kyllä kai
ei pliiiiiis!
Älkää sitten tulko valittamaan, kun rahat meni. - Mr.Kelpasan
Tokkopa itselläni kilpirauhasen vajaatoimintaa on (en ole kyllä itseäni sen varalta tutkituttanutkaan), mutta omalla kohdallani nuo Kelpasanin -merilevätabletit toimivat oikein mainiosti painonpudottamiseen. Syön kyllä suositellun päiväannostuksen tupalana; tätä suuremmaksi en ole voinut annosta kasvattaa, kun tulee kumman hyperaktiivinen olo :-D Mutta olen jakanut tuon 6 tablettia siten, että 4 ensimmäisen aterian yhteydessä (mieluiten aamiaisen kera), ja 2 seuraavalla aterialla (mieluiten lounas). Muutoin kuullemma yöunet tahtoo kärsiä.
Mutta suosittelen sydämmelisesti! - Mairikki
Itse sain arvonnasta voittona pakkauksen ja olen ottanut pientä annosta 2tbl/pvä. Muita vitamineja tai hivenaineita ei ole käytössä. Harrastanut liikuntaa kauan, painoa kyllä on. Mutta poskessani ollut noin 15v sisukas finnirykelmä mikä ei ole poistunut laadukkaista ihon hoito tuotteista riippumatta. Nyt syönyt Kalpasania pari viikkoa ja poskeni iho on ihanan sileä.
- 3434
En ole koskaan syönyt Kelpasania mutta enpä ole koskaan voittanut lotossakaan.
Tällä logiikalla jos aloitan Kelpasanin syönnin niin lottovoittokin on sitten varma.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun503344Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5502071Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171950Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si831945- 201578
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431518- 281386
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901349Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1281297KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar481210