http://www.puhelinvertailu.com/uutiset/2014/06/28/tekovaginakuori_ipadille_nyt_miehet_voivat_telakoitua_tablettinsa
miten nämä kaukosuhteiden yleistymiseen vaikuttaisi?
http://www.youtube.com/watch?v=hZBRZzDGFWE
pornoteollisuus varmaa hyötyy tästä paljon ja tapletit yleistyy
9
203
Vastaukset
Hmm...näin nörttinä tulee heti mieleen, että kyllä tuon fleshlightin vibran pitäisi vaikka bluetoothin kautta toimia jotenkin synkroonissa tabletin tapahtumien kanssa.
olisi kyllä sykähdyttävää jos siihen kykenisi XD tuo olisi erittäin hyvä lisä siihen.
- Samskunk yhtiö
moraalinvartija kirjoitti:
tuon imu kyvyn unohdit täysin 8D
Pyydämme moraakinvartijaa testaamaan kehittämäämme
etäsuihinottolaitetta
Se on dildon kaltainen laite, jonka voi työnää alapään aukkoihin ja lähettää
runttaistmukset digitaalisena kelle vaan ja siirttä myös pimpin tuooksut
nuuhkijoille Samskunk yhtiö kirjoitti:
Pyydämme moraakinvartijaa testaamaan kehittämäämme
etäsuihinottolaitetta
Se on dildon kaltainen laite, jonka voi työnää alapään aukkoihin ja lähettää
runttaistmukset digitaalisena kelle vaan ja siirttä myös pimpin tuooksut
nuuhkijoilleen itse tykkää leluista tai kädestäni(vesilasku on suuri joten joutunut luopumaan myös tästäkin ilosta) mutta miehillehän tämä oman käden käyttö on ollut yleisempää sinkku aikana.
- AM/FM INSIDINÖÖRI
morkkis kultasrni
- karski seilori
ADMIRROR kirjoitti:
I fed a knife in ny hand
and my wife and gigolos cock staying stand
I made chili con carnee of his flesh anda pay a sirdime more
- tram Suharto
Jos plstalta löytyy jkou muukin täystäsperse. voisi tienata rahaa vain muottina olemisesta
Ratikkakin varmasti ostisi jokaise palstamummorobotim
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2801694Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle411631- 231518
- 961316
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71228Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101067Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86960Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66925T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43911- 32910