Kunnollisia naisia ei ole

Kaik on jotain maksullisia ja pinnallisia.
595
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Treenaan kroppa, kikkeli ja pankkitili kuntoon, niin naisia riittää.

Äänestä

Naine on aika riski. Sitä voi menettää rahaa eikä mitään saa .

Äänestä

Ja vaikka oiskin kunnollisia naisia, niin niillä on niin paljon ottajia, että ei niistä riitä koskaan meille.

Äänestä

Ja taas tullaan siihen että pitäisi lähteä ulkomailta hakemaan nainen mutta kun ei uskalla.

Äänestä

Naiset vain ovat toivottoman laumasieluisia. Homoksi en voi ryhtyä enkä ryhdy, mutta on vain pakko päästää irti kuvitelmista, että olisi olemassa statuksesta ja typeristä trendeistä vapaita älyllisesti yksilöllisiä naisia. Naiset ovat evoluutiossa kehittyneet laumasta riippuvaisiksi ja ihailevat ylikaiken laumasielun henkisiä johtajia eli dominoivia ekstrovertteja. Tämä pitää vain hyväksyä, ja päästää irti haaveista. Niinkauan kuin jatkaa haaveilua, ei ole aidosti hyväksynyt naisten sieluttomuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iki ätmi kirjoitti:

Kaik on jotain maksullisia ja pinnallisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu