Mieheni läksi viikonloppureissulle kavereiden/tuttaviensa kanssa. Hän oli siistinyt karvansa munista, jota ei todellakaan ole aikoihin tehnyt. Siellä saunovat, joten onkohan hän ihan sen vuoksi siistinyt sieltä että ei sojota joka paikkaan :D Vai onkohan sillä jokin toinen tarkoitus.
auttakaa!!
334
5116
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos munan varresta leikkaa karvoja vähemmäksi tai pois niin muna näyttää pidemmältä. Oisko siinä syy?
Njoo....en tiedä. Sitä ajattelin että ei kai toinen nainen ole kyseessä.
:D
Vähän vaikuttais epäilyttävältä. Jotain on kovasti yritystä ainakin, enpä tiedä mitä, mutta hupaisalta kuulostaa. Voithan kysäistä syytä, jos pokkasi pitää?
Ei kehtais toista rueta syyttämäänkään ilman selviä merkkejä. Kertooko tämmönen pettämisestä. Halusta pettää tilaisuuden tullen? En jaksa enää. Pää leviää.
Ei tietenkään mitään syyttelyitä. Ihmettele vaan vilpittömästi, tuliko karvakato? Hassulta kuulostaa,mutta jollekin nyt halutaan karvattomuutta esitellä, saunakavereille tai jollekin muulle. Ei kai tossa oikein muuta syytä ole. Tai sitten joku päähänpisto.