Jonestown (DSMRFN & KLOVNI)

kuristaja132

Tässä on artistit mun mielee. Jonestown oli tossa hetki sitten vaasassa esiintymässä ja oli kyl nii kovaa settiä et huhuh! desolla ja klovnilla on toki taustansa et kaikki haukkuu niitä mutta mitä välii jos joku tykkää tehä tollast nii tehkööt ja hyvä niin koska ei suomest toista löydy joka ylettäs näitte jäbie tasolle.. Lappu alla kielen sieniä nielen! toki tällä musiikilla on paljon vaikutuksia esimerkiksi: moni varmasti haluasi kokeilla aineita mistä biiseissä puhutaan mutta ei se artisti sitä tee et joku haluu kokeilla jotain xD se on oma pää vitun apinat siis ku vanhemmat huutaa et lopeta tommose kuuntelemine, sust tulee huono ihmine jne... ite poltan "5tähden tupakkaa" enkä oo huonompi ihminen! ja todellakin tää horrorcore mitä jäbät duunaa on tarinankerrontaa aidoista ihmisistä esim helen keller kuka tietää kuka hän on jos vain kuuntelee biisin ja luulee että tää on vaa "väkivaltaräppii matafakazz" hah ei kukaa mut jos tietää et nää laulaa oikeist ihmisist nii saattaa jo arvata helen keller tosiaan oli kuuro mykkä sokea. Kirjotan lisää tästä jos jota kuta kiinnostaa ps: "tunnen" deson klovnin ja kilju k käyhän ;)

9

4106

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • DSMRFN

      VITUN PELLE KILJU K KÄYHÄ ON KLVNI

    • DSMRFN

      Vittu sä ketään tunne

    • 2015

      hhahaha vittu päivän naurut :DDD älykkyysosamäärä on lähel kengän numeroo jos sitäkää..

    • 123456789

      Kerro lisää näistä jäbistä! Ois kiva tietää et mist ne saa noi niitten biisien ideat ja millasii ihmisii ne muuten oikeesti on.

    • ÄlykköSS

      Ei tuu kun 3v myöhässä mun vastaus, mutta Ap on kyllä tässä nyt täysi idootti siis vittu mikä muksu enkä ole ihmeissäni jos ei ole edes 15 nyt vuonna 2k17

    • Raksss

      aidlaiktotellyouixäctlihowminffeeling

    • joofwcasdzxwdsz

      toivottavasti toi oli trolli

    • Anonyymi

      jonestowni on kyllä ihan paras

    • Anonyymi

      kerro lisää siitä hellen kelleristä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      90
      1379
    2. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      46
      748
    3. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      65
      707
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      88
      694
    5. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      669
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      139
      619
    7. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      618
    8. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      62
      608
    9. Mikä herkku

      Kaivattusi On? 😁
      Ikävä
      51
      592
    10. Mikä kaivatussasi

      on pahinta?
      Tunteet
      47
      591
    Aihe