Joita tuovat kotiinsa ja päästävät päällensä ähkimään vaikka mies on väkivaltainen.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014070718468638_uu.shtml
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014070718468638_uu.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kaikenlaista positiivistahan ne niistä ajattelee.
Ne ajattelee että annanpa taas miehelle pil.lua kun tulee baarista kotiin.
Tuntuuko se rakkaudelta kun mies ensin lyö ja sitten mies panee naista.
Alkaa jo ihan oikeasti keittää nämä jännämies-jutut! Ja mikä v**** se jännämies edes on? Täytyy olla oikeasti idiootti, jos on maailmankuva noin yksoikoinen. Ihmisiä (naisia ja miehiä) on erilaisia. Hei haloo! Se on yleensä jokin itsetunnon häiriö, jos haluaa väkivaltaisen miehen. Samaten on itsetunnon häiriö, jos ajattelee, ettei kukaan nainen voi kiinnostua sinusta, koska ei ole jännämies. Ehkäpä ei kiinnostu, koska olet vähä-älyinen??? En minä ainakaan halua jännämiehiä tai idiootteja vaan normaalin suomalaisen tervejärkisen miehen. Onneksi olen sellaisia löytänytkin.
Mutta voih. Eihän sellaisen normaalin tylsän miehen kanssa ole kauaa jaksanut. Kaipaan kyllä jännitystä elämään, ja arvaamaton ja mahdollisesti väkivaltainen jännämies sitä totta vie tarjoaakin. Kyllä ne siis mun suosikkeja todellakin onkin.
Jännämies ons ellanen pahasuinen juoppo alkoholistijoka pahoinpitelee naisia. Naiset sitten nus.sii ja tekee lapsia tälläisten jännämiesten kanssa.