Seksittömyys vie järjen

Tänään sain aivan hillittömän raivokohtauksen ja aloin jo melkein hajottaa paikkoja kun ottaa niin suunnattomasti päähän se kun ei kesälläkään saa pillua. Taitaa olla vain ajan kysymys koska sekoan lopullisesti.
30515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 30

Vanhimmat

Munani seisoi tänään rannalla kun katselin kauniita naisia ja haaveilin et kumpa pääsis panemaan. Siel oli sellasii 30-40 vuotiaita että 18 v naisia ja oisin mieluusti pannut ihan ketä vaan niistä.

Äänestä
  • En edes viitsinyt lähteä rannalle kiduttamaan itseäni. Sitten vasta hulluksi olisin tullutkin.

    Äänestä

  • Ostakaa kumipillu ja rynkyttäkää sitä

    Äänestä

  • 32v Sinkku M kirjoitti:

    Ostakaa kumipillu ja rynkyttäkää sitä

    Muuten hyvä ehdotus mutta kun se ei ole oikean elävän naisen aito pillu. Kuka tahansa nyt saa kumipillua mutta kuka tahansa ei saa aitoa pillua tasokkaalta naiselta.

    Äänestä

järki menee, jos on mennäkseen, joka tapauksessa

...jääärjen veit... ja minusta oorjan teiit...... )

Äänestä

Toi on naisena jännää, ja aivan käsittämätöntä, et seksin puute voi vaikuttaa miehiin tuolla lailla.

Naisena se tuntuu täysin utopistiselta. Tottakai elämä on parempaa jos saa seksiä, mutta uskon et moni nainen vois elää ihan tyytyväisenä ilmankin.

Miksette oikeasti osta sitä seksiä, jos noin sattuu?

Miksi se pimppa on niin tärkee juttu miehen psyykeelle? Penis ei yleensä ole naisen psyykeelle mitenkään olennainen asia. paitsi et voi olla jopa haitallinen, jos on raiskattu tai hyväksikäytetty.

Äänestä
  • Hupaisaa on myös se, kuinka ahkerasti pojat täällä kitisevät, että naiset seurailevat hormoneita ja mielialojaan. Miehillähän nuo hormonit sekoittavat pään ja elämän, aloittajankin tapauksessa loppuelämäksi.

    Äänestä

  • Tottakai nainen voi elää tyytyväisenä ilmankin, koska naisella ei ole yhtä voimakasta seksiviettiä eikä seksin saaminen ole naiselle saavutus kuten miehelle ja saamattomuus toki tekee miehestä luuserin ja mikä sekoittaa vinttiä vielä pahemmin kuin vain se konkreettinen pillunpuute.

    Ja nainen tietää, että halutessaan saa seksiä koska vaan itseään tasokkaammalta mieheltä.

    Mutta ethän sinä naisena näitä asioita pysty käsittämään kun aivokapasiteettisi on niin rajallinen.

    Äänestä

  • Ihmettelen vain että miksi naiset sitten harrastavat niin paljon irtosuhteita jos penis ei muka ole tärkeä asia naisille. Itse nyt olen sen verran luuseri että maksullisiin meneminenkin tuottaa vaikeuksia. Ongelmani tuskin on niinkään ulkonäössä vaan korvien välissä.

    Äänestä

  • ...utopistiselta?

    Äänestä

  • Naisasialooseri. kirjoitti:

    Tottakai nainen voi elää tyytyväisenä ilmankin, koska naisella ei ole yhtä voimakasta seksiviettiä eikä seksin saaminen ole naiselle saavutus kuten miehelle ja saamattomuus toki tekee miehestä luuserin ja mikä sekoittaa vinttiä vielä pahemmin kuin vain se konkreettinen pillunpuute.

    Ja nainen tietää, että halutessaan saa seksiä koska vaan itseään tasokkaammalta mieheltä.

    Mutta ethän sinä naisena näitä asioita pysty käsittämään kun aivokapasiteettisi on niin rajallinen.

    Kyllä naisilla sukupuolivietti on, monilla voimakaskin, mutta sen lisäksi on myös järkeä ja itsesuojeluvaisto, useimmiten myös jonkinlainen käsitys siitä, minkä nylkytyksen katsoo vaivan arvoiseksi.

    Jos elämäsi on kokonaan kiinni seksin saamisesta, mene ammattilaisten kyytiin tai hae sieltä lähikapakasta joku seinäkukkanen, joka katsoo sinut itseään tasokkaammaksi. Jos hormonitasosi haittaa normaalia elämää tai on suorastaan hengenvaaraksi, sinun kannattaa mennä lääkärille puhumaan ongelmastasi.

    Sinuna en muuten kitisisi yhtään muiden ihmisten aivokapasiteetista. Kirjoituksistasi kyllä huomaa, että kitinävaraa sinulla ei ole.

    Äänestä

  • On muistettava, että tältä palstalta ei voi tehdä mitään yleistyksiä, vakikirjoittajat ovat sen verran marginaalista porukkaa. Tässä joukossa on muodostunut sellainen alakulttuuri, että lähes kaikki maailman pahuudet mukamas johtuvat niistä naisista, jotkä eivät näille ätminkäisille ilkeämielisyyksissään anna, siis niistä naisista joita haluaisivat.
    Vaikka se toisaalta onkin olevinaan palstaläppää, niin jotkut alkavat uskoa itsekin läppäänsä, että järki karkaa jos ei saa haluamiltaan naisilta tussua.
    Siinä olisi ammattiauttajallekin haastetta yrittää oikaista jo tuon asteen harhat
    (Ylempänä taidettiin huumorimielessä mainita, että järki lähtee joka tapauksessa jos on lähteäkseen; ätminkäisten logiikan mukaan silloin yksi mahdollinen lääke olisi sellainen isotissinen antavainen ammattiauttaja, jonka potilaskin puolestaan hyväksyisi :D )

    No joo, mutta mikäli olen silmäillyt palstaa, niin vaikuttaa siltä että uskominen omaan läppäänsä näyttää muutamassa tapauksessa lähes uskottavalta, Mitenkään tilannetta ei paranna se, että palstalla vertaiset vahvistavat ja uskottelevat toisiaan väärään suuntaan.

    Äänestä

Niinhän se loppupeleissä viekin. Itsellänikin on ollut pinna erittäin tiukalla jo pitkään ja minäkin saan raivokohtauksia ja meinaan hajoittaa paikkoja.

ATM kaverini kerran sai kohtauksen humalapäissään ja löi nyrkillä 32 tuumasen taulutelkkarin paskaksi ja heitti sen ovelta hankeen. Sitten hän tarttui leipäveitseen ja uhkasi päättää päivänsä, mutta siihen ei löytynyt munaa.

Vanhempi ATM, tuolloin 45v, kertoi minulle heittäneensä yksiössään telkkarin lattialle ja kaataneensa kirjahyllyn.

Äänestä
  • Noiden ätmikavereittesi raivokohtaukset johtuivat siis pillun puutteesta eikä jostain muusta?

    Äänestä

  • sgsgsgsdg kirjoitti:

    Noiden ätmikavereittesi raivokohtaukset johtuivat siis pillun puutteesta eikä jostain muusta?

    Minäkin sain raivokohtauksia muutama vuosi sitten, mutta nykyisin ne ovat vaihtuneet lohduttomiin itkukohtauksiin. Kerran rikoin ainakin yhden sohvapöydän ja joskus kaukosäätimen ja huusin niin paljon kuin kurkusta lähti ääntä. En ole moneen vuoteen ollut tuolla tavalla huonolla tuulella, mutta yksinäisinä ja epätoivoisina hetkinä heittäydyn sänkyyni makaamaan ja itken tuntikausia. Näitäkään kohtauksia ei ole onneksi ollut enää kovin usein, viimeksi muutama viikko sitten ja sitä ennen muutamia kertoja talvella.

    Nämäkin kohtaukset oltaisiin vältetty, mikäli olisin saanut 12-16 vuotiaana neitsyttä pillua samanikäiseltä tytöltä, joka ei olisi kuitenkaan kärsinyt alkukantaisesta kyrvänhimosta vaan olisi antanut minulle miellyttääkseen minua.

    Äänestä

  • UPDATE_10644428 kirjoitti:

    Minäkin sain raivokohtauksia muutama vuosi sitten, mutta nykyisin ne ovat vaihtuneet lohduttomiin itkukohtauksiin. Kerran rikoin ainakin yhden sohvapöydän ja joskus kaukosäätimen ja huusin niin paljon kuin kurkusta lähti ääntä. En ole moneen vuoteen ollut tuolla tavalla huonolla tuulella, mutta yksinäisinä ja epätoivoisina hetkinä heittäydyn sänkyyni makaamaan ja itken tuntikausia. Näitäkään kohtauksia ei ole onneksi ollut enää kovin usein, viimeksi muutama viikko sitten ja sitä ennen muutamia kertoja talvella.

    Nämäkin kohtaukset oltaisiin vältetty, mikäli olisin saanut 12-16 vuotiaana neitsyttä pillua samanikäiseltä tytöltä, joka ei olisi kuitenkaan kärsinyt alkukantaisesta kyrvänhimosta vaan olisi antanut minulle miellyttääkseen minua.

    Myös poikani on viime aikoina hakannut tattia raivokkaasti. Olen yrittänyt lohduttaa häntä kertomalla hänelle, ettei pienimunaisuus ole hänen oma vikansa.

    Äänestä

Itse teen hidasta itsemurhaa ryyppäämällä. Se tosin on aivan liian hidas tapa kuolla. Siihen menee pahimmassa tapauksessa vielä kymmeniä vuosia.

Äänestä
  • Olen nähnyt puistossa nyt kesän tullen niitä, jotka ovat kauan sitten valinneet itsensä hengiltä ryyppäämisen. Ennenaikaisesti vanhentuneita, keski-ikäisiä miehiä, joilla on ahavoituneet, alistuneet tai katkeruuden jäykistämät kasvot, likainen vaatekerta yllään ja joiden kädet vapisevat norttia huulille asettaessa.

    He tapaavat toisensa joka päivä puistonpenkillä, ottavat hiljalleen ryyppyjä pullosta tai tölkistä ja puhuvat väsyneesti... mistä lie puhuvatkaan.

    Äänestä

Melkein joka keskustelussa neuvotaan käymään maksullisissa. Jos nyt oikeasti haluaisin kokeilla, ilman että myyjä on mikään parituksen uhri tai seksin ammattilainen, eli maksaisin rakastelusta esim. ihan tavalliselle kokeilunhaluiselle sinkkunaiselle, niin mistä sitä saa?

Äänestä
  • Ainakin iskurinetissä ja seksitreffeissä naiset myyvät itseään.

    Äänestä

  • Naisasialooseri. kirjoitti:

    Ainakin iskurinetissä ja seksitreffeissä naiset myyvät itseään.

    Joo ja onhan vielä sihteeriopistokin mutta enpä ole mistään noista saanut aikaiseksi hakea seksiseuraa.

    Äänestä

On paljon nättejä esim opiskelijanaisia, tai sitten muita naisia, jotka ei ole seksin ammattilaisia, mutta myyvät silti seksiä lisätienestinä. Eli kyllä mies tänä päivänä seksiä saa, jos vain haluaa, koska huoraaminen ei ole kuollut ja käsittääkseni kukoistaa netissä.

Ja joku sanoi miksi naiset sitten harrastaa irtosuhteita, jos seksi ei ole niin tärkeää. uskoisin et naiset harrastaa niitä henkisistä syistä, eli jos ei uskalla sitoutua tai usko omaan arvoonsa, niin edes se seksuaalinen huomio ja läheisyys tuntuu hyviltä hetkellisiltä korvikkeilta.

harva nainen, jos saisi sellaisen miehen sitoutumaan itseensä, jonka haluaa, edes harrastaisi mitään irtosuhteita.

Oikeasti voin naisena luvata, että hyvin harva nainen, jos kukaan nauttii kännisestä yhdenyön suhteesta. Tuskin kukaan saa orgasmia, ja mieskään tuskin välittää panopuunsa nautinnosta tai tunteista, ja lisäksi satuttaa kun mies sen jälkeen ytleensä sitten vielä häipyy omille teilleen.

Olen siis vankasti sitä mieltä, että en naiset jotka harrastaa kokoajan yhdenyön juttuja, on jollain tasolla henkisisesti ongelmaisia. Ehkä yksi tai kaksi poikkeusta massassa.

Panosuhteet sitten erikseen, niissä usein kuitenkin on jonkinlaista läheisyyttä, tuttuutta ja naisen nautintoonkin paneudutaan eri lailla.

Mutta sellainen yhden yön pano, mikä miehelle on tarpeellinen, ei ole kenellekään naiselle niin tarpeellinen.

Mutta se miten kivuliasta on miehelle seksin puute, on naiselle sitoutumisen läheisyyden ja intimiteetin puute. Sekin voi sattua naista tosi syvälle, siitä huolimatta kuinka paljon munaa olisi tarjolla. Miesten olisi heidänkin hyyvä yrittää tää tajuta, jos kuvittelevat olevansa puutteessa, naiset on henkisessä puutteessa, miehet fyysisessä.

Jotkut latinorakastajat tajuavat tämän, ja antavat naiselle sentään romantikkaa, hellyyttä, intimiteettiä ja ihailua, hellyyttä vastalahjaksi seksistä. Siten kaikki on tyytyväisiä. Nainen saa siitä tyydytystä vaikka alitajuisesti tietääkin, ettei se nyt ihan kaikki tunnemössö totta olisikaan. Ja siihen perustuu se, miksi he saa enemmän pimppaa kuin romanttisuuden vammaiset suomalaiset miehet.

Äänestä
  • En mä naisena harrastas ikinä irtosuhdetta mutta mieshän se päättää jollei se JÄÄ.

    Äänestä

Parempi teidän alkaa jännämieheksi jotta saatte pil.lua.

Äänestä

Olen rauhallinen kuin mikä vaikka en pääse nuolemaan naisen glitorista. Ja siksi juuri en saa naista koska olen liian kiltti. Vaikea minua on saada suuttumaan enkä kyllä ala riehumaan ja hajottamana paikkoja.

Äänestä
  • Totta, järki tässä alkaa lähteä. Kymmene päivä ilman seksiä.
    Mies jota tapailen(52) on mp- reissussa, ja palaa viikonloppuna.
    Mutta alkuviikosta, viimeistään ensi viikon puolivälss vietetään kolme päivää yhdessä. Alkaa olla kovat paineet puolin sun toiisin, mutta pian mun uupumaton klelimies on täällä;)

    Äänestä

Hyvä ATM (ihailtavaa sinänsä, että olet noin hyvin tiedostanut asemasi maailmassa),

Hyvä pano kustantaa noin satasen. Jos ryhdyt vakioasiakkaaksi, kustannus putoaa. Ja hommasta tulee nautinnollisempaa puolin ja toisin (vakkareiden suhteen ei katsella kelloa jne).
Suuntaa siis purkamaton energiasi ja v-tutuksen tuoma tarmo työhön. Ole ahkera poika. Veikkaisin, että pystyt pari kuumaa sessiota viikossa kustantamaan itsellesi helposti. Eihän se nyt luksusta ole, mutta kyllä sillä jo pärjää ja järjissään pysyy.

Ja kas kummaa! Kun et näytä enää päällepäin mitenkään puutteessa olevalta, yhtäkkiä siviilitytötkin alkavat kiinnostua sinusta ihan eri tavalla. Bonarina vielä, että kun sinulla on vähän harjoitusta - eikä aseesi ole liian pitkän selibaatin herkistämä - saatat onnistua misukan pitämäänkin.

Kokeile googlettaa 'piparimiestä'. Hänen bloginsa on silmiä avaava.

Äänestä

Haistakaa kaikki pitkä vittu ja kuolkaa.

Äänestä

Siinä 30v kynnyksellä se loppuu se viimenenki ajatus siitä panemista jos sitä on ikinä ollutkaan ja alkaa kiinnostaa elämässä ihan muut asiat.

Äänestä

Myös poikani hakkaa usein tattia katkerana tietokoneen näytön edessä. Taitaa muuten tehdä niin tälläkin hetkellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Atm 25v kirjoitti:

Tänään sain aivan hillittömän raivokohtauksen ja aloin jo melkein hajottaa paikkoja kun ottaa niin suunnattomasti päähän se kun ei kesälläkään saa pillua. Taitaa olla vain ajan kysymys koska sekoan lopullisesti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu