Mitä vittua YTM tekee Tinderissä?
Täh?
12247
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Mulla on tullut vastaan mm. Esko Eerikäinen, Elastinen, joku duudsoniäijistä, Jyrki 69... noi nyt muistui mieleen äkkiseltään.
Metsäketo ei ole osunut kohdalle, kun on mun ikähaarukkaan liian nuori ilmeisesti... :D
Metsäketo ei ole livenä kovinkaan miehekäs, enemmänkin sellainen kaunis poika. Vetää puoleensa myös oman sukupuolensa edustajia.
Vasuriin olisin pyyhässyt senkin. Kuten noi muutkin tietty on menneet.
En ole ollut ihan varma motiiveista, mitä ovat olleet hakemassa ja varmaan miljoonat mimmit viestittelee niille, joten mitä ihmettä mä niissä roikkuisin.
Lehden mukaan nelikymppinen Metsäketo on ilmoittanut palvelussa valheellisesti iäkseen 31 vuotta.
Tinder ottaa nimen ja iän facebookista automaattisesti, eli Metsäketo on myös siis facessa väärällä päiväyksellä
"- Se johtui siitä, mitä sitä ennen oli tapahtunut. Hän yritti vedättää minua. Ojensin huonosti käyttäytyvää nuorta naista, koska hänellä oli äärimmäisen tyhmä meininki, Metsäketo perustelee reaktiotaan lehdessä."
Metsäketo itse ei yrittänyt vedättää ja hänen meininkinsä oli äärettömän asiallista? :D
Tinder on paikka jossa ihmiset testaavat markkina-arvoaan tai etsivät vain seksiseuraa. Harva sieltä mitään oikeaa suhdetta etsii.
Kokikohan tuo "YTM" sitten markkina-arvonsa romahtaneen kun piti nuorta naista "ojentaa" (huoh) kun oli ensin itse ikänsä valehdellut?
Tomi vain siinä hienosti osoittaa että ne naisten arvostamat ytmit ei ole yhtään parempia kuin tavallisemmatkaan miehet, olisi varmaan käyttänyt tehokasta jakari-sanaakin mutta kun ei vissiin ole palstalaisia niin ei raasu ymmärtänyt.
Tuon miehen sisko meni ulkomaalaisen miehen kanssa naimisiin
http://www.iltalehti.fi/viihde/2013091317486810_vi.shtml
No mutta tuo onkin ruma lihava ja vanha. Mamut vieköön vaan ja tehkööt mitä lystäävät.
Siis Tinderinhän luulisi olevan paras mahdollinen paikka julkkikselle löytää helppoja panoja? Saa nopeasti Helsingissä varmaan tuhansia matcheja ja siitä vaan sitten valitsee, että ketäs tänään tuuppaisi.
No ehkä se Suomen naisissa ja ytmeissä on yhteistä, ettei mikään määrä huomiota ja seksiä riitä?
Kun itse kunniallisena miehenä torjuin parikin varattua naista, jotka ehdottivat seksiä, hyökkäsivät he samalla tavoin minun kimppuuni (huorasta et saa vaimoa).
Lisäksi onhan nyt julkkismiehenä helpoin tapa hakea panoja naurettavan helpoista, ja vieläpä ilmaisista huorista.
Hahhah, mikä idiootti tuo Metsäketo. Ensin valehtelee ikänsä kymmenisen vuotta nuoremmaksi, ja sitten päättää "ojentaa" pakit antanutta naista. Ei näin.