Jännämies yritti kuristaa siittämänsä lapsen

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014071818502011_uu.shtml

tuollaisille paskoille naiset antavat - ja vielä ilman kumia
17127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Näinhän se on että naiset tekee lapsia pas.kojen kanssa ja jakavat pil.lua niille usein,

Äänestä

Juuri tuollaisia jännittäviä ja määrätietoisia vauvankuristajia naiset haluavat päälleen ähkimään ja lastensa isäksi.

Äänestä
  • että vihaan naisia entistäkin enemmän

    Äänestä

  • Minusta tuntuu kirjoitti:

    että vihaan naisia entistäkin enemmän

    kiinnostavuus naisten silmissä vain kasvaa vankilakeikan jälkeen.

    Äänestä

  • Ja tuon jännämiehen kirjoitti:

    kiinnostavuus naisten silmissä vain kasvaa vankilakeikan jälkeen.

    on saastaa

    Äänestä

  • Ähhh..naiset kirjoitti:

    on saastaa

    kuvittele, että naiset kiinnostuisivat jostain omaa vauvaansa pahoinpidelleestä kusipäästä?

    Äänestä

  • Et kai tosissasi kirjoitti:

    kuvittele, että naiset kiinnostuisivat jostain omaa vauvaansa pahoinpidelleestä kusipäästä?

    Ihan kaikki on mahdollista...it is indeed a disturbing universe...

    Äänestä

  • Et kai tosissasi kirjoitti:

    kuvittele, että naiset kiinnostuisivat jostain omaa vauvaansa pahoinpidelleestä kusipäästä?

    Valitettavasti kiinnostuvat

    Äänestä

Bicky Royal teoria pitää sittenkin paikkansa?

Äänestä

Meidän hienon oikeusjärjestelmän mielestä jännä on tekonsa sovittanut parissa vuodessa kun pääsee kuitenkin ennenaikojaan pois vaikka eihän tuohon olisi kuin yksi oikeudenmukainen tuomio jota hyysärit eivät salli.

Sensijaan jännään sortuneen exänsä jännä tuomitsi yksinäiseen yh-elämään vaikeastivammaisen lapsensa kanssa, ei kukaan mies halua naista jolla noin haastava hoidokki jännäsuhteesta. Vaikka yleensä tuomitsen jännän valinneet naiset valintojensa vuoksi tätä käy jopa vähän sääliksi, ei tule olemaan helppo loppuelämä hänellä.

Äänestä
  • Kai se tiputtaa lapsen johonkin laitokseen ja jatkaa jännäpanoja jännämiehen kanssa. Ei tule tollakaan lapsella olemaan helppo matka tämän maan päällä, joillekin ei vaan anneta mitään mahkuja.

    Äänestä

Naisel on varmaan hyvä mieli nytte kun on tuollaisen pas.kan kanssa tehnyt lapsia ja antanut tuollaisen ähkiä päällään.

Äänestä

.

- Lapsen hoito maksoi varmasti veronmaksajille tapahtuman jälkeen helposti + 10 000 € .
- 40 000 € korvaukset maksaa 99%:tin todennäköisyydellä Valtiokonttori. Toki ei täyttä summaa, uhreiltahan siellä leikataan tuomioistuimen vahvistamista korvauksista, jos tekijä on maksukyvytön. Varmaan alle 30 000€ saa lapsi.
-Istuminen vankilassa. Paljonkos se vankilapäivän hinta olikaan.
-Ja neurologisesti vammautuneen lapsen kuntouttaminen, mahdolliset avaustajat, apuvälineet, erikoiskoulu ja asumisjärjestelyt pahimmillaan loppuiäksi. Nyt puhutaan sadoistatuhansista, vammautuneisuuden asteesta riippuen voidaan paukutella miljoonan rajan yli pitkälti.
-Ja jos lapsi jää niin vammautuneeksi, että ei kuntoudu työkykyiseksi, koko loppuelämän eläkkeet.

Munapää teki lapsellensa aiheuttaman korvaamattoman vääryyden lisäksi meille muille veronmaksajille pahimmillaan miljoonien piikin hamaan tulevaisuuteen. Tuollaisilta kannattaisi katkoa siemenjohtimet, kun pääsee vankilasta, niin ei aiheuta enää lisäkuluja?

Äänestä
  • Niinpä mutta eipä tietenkään kun se munapää on niin arvokas, paskalehtikään ei nimeä julkaise tekosyyn varjolla "Iltalehti ei julkaise tuomitun isän nimeä lapsen henkilöllisyyden suojelemiseksi.", toivotaan että siellä minne tuo p..a menee toverit saa tietää syyn ja tapahtuu "onnettomuus".

    Äänestä

  • käy kalliiksi

    Äänestä

Eikä tarvitse olla aina jännämies vaan vahingossa suhteeseen päässyt ja pesää saanut ätmi joka on aikoja sitten mennyt sekaisin

Äänestä

Grrrr mikä mielenvikainen rikollispaska ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


------/ kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/uutiset/2014071818502011_uu.shtml

tuollaisille paskoille naiset antavat - ja vielä ilman kumia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu