Itsehän näitä pellejä äänestätte..
kokoomus on niin hieno puolue..VAUUUU...
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288716762431.html
kokoomus on niin hieno puolue..VAUUUU...
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288716762431.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Täysin Isohammas Pelle !!!! Vailla mitään realismia.
Voisi tuo laattahammas kirjoittaa edes suomeksi, jos Suomea yhtään arvostaa. Montako meidän maksamaa turvamiestä tarvittiin hänen harrastuksiin?
Pyöräilköön kotonaan Westendissä kuntopyörää, ei maksa meille mitään.
Tviittistubbi ei jaksa keskittyä kaiken maailman asioihin. Hän pitää
kunnostaan huolta, että jaksaa hoitaa vaativaa ammattia.
Urheiluharrastukselle on saatu kovemmanluokan sponsorit.
Suomalaiset veronmaksajat.
Ei muuta,Twiittaillaan
Stubilla on selkeät Narsistin käytöstavat.
Eipä tarvitse olla Psykiatri huomatakseen asian.
Stubbin päästyä kunnolla vauhtiin alkaa käteinenkin näyttämään kohta valtiomieheltä.
Se on jo melkoinen saavutus se.
Mitä kokoomus keksii seuraavaksi ?
Opetettu sirkuskarhu ?
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/barackobama/8107377/Obama-sex-doll-for-sale-in-China.html
Onko tuo ihan aikuisen miehen touhuja ja vielä senkin vuoksi, että on Suomen Pääministeri ? Entäs se Harry Potteri pelaileeko se Pleikkarilla sotapelejä koko virka aikansa vai? Onkohan nyt päässyt liian pennut valtapaikoille Suomessa?
Että silleen.
Varmaan lähettänyt samalla uusimman Belfiensä.
Vttu mitä pskaa. Ei vois vähempää kiinnostaa joku Ukraina.
Katsos normaaleille ihmisille jokin järkyttävä tapahtuma, esim. lentokoneen putoaminen herättää tunteellisen reaktion. Narsisitina ja sosiopaattina Stubb ei ymmärrä, mitä tässä nyt kohistaan. Kukaan kuolleista ei liity millään tavalla maailmankaikkeuden keskipisteeseen, narsistiin itseensä. Sosiopaattina hän ei myöskään kykene tuntemaan empatiaa.
Pitää myös muistaa, että tämä sairas narsismi ja itsensäkorostus vaikuttavat myös, kun meidän suomalaisten asioista päätetään. Stubille me olemme vain saastaa, keino korostaa itseään Brysselin ja Amerikan herrojen edessä.