Kundi jota haluan

FitnesSanni-82

Asun keskiuudellamaalla sinkkuna. Tää tapahtu eilen ja pyydän neuvoja mitä voisi tehdä kun mies kiinnostaa, siis ihan yllättäen!!
Mun asunnon vessa meni tukkoon . Soitin taloyhtiön huoltomiehelle. Joka lupasi soittaa apua, ja pyysi kännynumeron, jotta mut voi tavoittaa kun viemäriavaaja tulee. Jostain Keravalaisesta painehuuhtelusta? Hän ei itse ehdi. Jäin tuskastuneena odottamaan ja haju oli kaamea. Yäk!

Tunnin päästä puhelin soi, siellä vastaa kivankuuloinen mies joka kyselee viemäreistäni ja kertoo tulevansa juuri pihalle imuautolla.
Hetken päästä ovikello soi ja sieltä löytyy tummanruskea ja sinisilmäinen kundi, jotain 35? Kivankuuloinen mies on vielä odotettua paremman näköinen. Lyhyet hiukset ja kauniit silmät sekä lievästi lihaksikas. . . . . . !
Hän tulee letkujen kanssa sisään ja hetken päästä viemäri saadaan vetämään. Lopuksi hän tuli vielä siivoamaan jäljet vessasta.
Mä yritin jutella hänelle niitä näitä, ja mun alkaa tehdä tuota kundia mieli. !
Siinä samalla puhuessa kun katselemme toisiamme, mulle tuli tunne että minä kiinnostin myös. Mistä tollasia kundeja löytyy?!
Mut puhelin keskeytti hetken ja hän joutui lähtemään. Mutta katsoi mua pitkään oven suussa puhuessaan kännyyn. . .
Otin numeron talteen ja mietin miten tuollaista voisi saada. . . Iltapäivällä kysyin huoltomieheltä hänestä ja kertoi tietävänsä kaverin, mutta ei tiennyt varmuudella sanoa oliko sinkku?
Miten tuollaista uskaltaa lähestyä puhelimessa tai viestillä, jos se onkin varattu?
Onko kellään vastaavia kokemuksia?

1

244

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sentään sen

      Oliko hänellä toinen silmä ruskea ja toinen sininen?

      Kysymällähän se selviää. Hyvä, ettet ruvennyt nynneilemään jo tuossa, uskallatko kysyä edes huoltomieheltä. Moni ei olisi uskaltanut edes sitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      388
      4385
    2. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      148
      3759
    3. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      103
      2725
    4. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      9
      2441
    5. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      17
      2264
    6. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      16
      2012
    7. Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!

      Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit
      Maailman menoa
      151
      1932
    8. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      1868
    9. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      120
      1836
    10. Typeryyttä

      Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik
      Ikävä
      124
      1419
    Aihe