Inhimillisyys on vieras asia juutalaisille!

Gaza on hyvä esimerekki juutalaisuuden kasvavasta pahuudesta!
959
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei vaan musliminen koskaan loppumattomasta pahuudesta.

Äänestä

Venäjä ja Israel ovat hyvin samanlaisia maita. Kummankaan maan ihmisiä on hyvin vaikea ymmärtää normaalilla logiikalla, mutta kokeilepa samaistua rikollisen logiikkaan niin huomaat mistä on kysymys.

Äänestä

Miten sinäkin olet hurahtanut juutalaisvastaisuuteen? Oletko katsonut liikaa YLEä vai lukenut liikaa Hesaria?

Äänestä

Tommoserlla ryssänhuoralla ei ole varaa puhua yhtään!

Äänestä

Gaza on hyvä esimerkki arbien mielettömyydestä ja juutalaisten yrityksetä etää rauhassa! Ns. palestiinalaiset eivät halua rauhaa erityisesti Hamas! Kouluissa jo opettavat vihaamaan !

Sheikki Iljan, Gazan Moskeijassa

Siunaus sille, joka antautuu Jihadiin Allahin tehden!
Siunaus sille, joka iskee Allahin tähden!
Siunaus sille, joka panee räjähdevyön ylleen tai poikansa/tyttärensä ylle syöksyen sinne missä on juutalaisia huutaen Allah Akbar= Ylistys Allahille.
Ei ole muuta Jumalaa kuin Allah ja Muhammd on hänen profeettansa.

Äänestä
  • Mitä rauhassa elämistä se on, että valloitellaan muiden alueita ja tapetaan ihmisiä kuten Israel ja Venäjä tekevät? Saisivat opettaa rehellisyyttä koulussa.

    Äänestä

  • Pelasta Venäjä kirjoitti:

    Mitä rauhassa elämistä se on, että valloitellaan muiden alueita ja tapetaan ihmisiä kuten Israel ja Venäjä tekevät? Saisivat opettaa rehellisyyttä koulussa.

    Ei kannata sinun otta osaa keskusteluun mistä et mitään tiedä. Israelille kuuluvat alueet on nyt annettu noille arabeille vaikka heille kuuluvat Jordania, Irak, Syyria ja Libanon! Eikö mikään riitä! Nuo maat "luotiin" samaan aikaan kuin Israelkin, mutta vain Israelin maata ollaan aina jakamassa arabien loputtomasta röyhkeydestä ja ahneudesta johtuen! Pidä suusi kiinni tietämätön väärämielinen vasemmistolainen tai "nukkuva" uskovainenko lienet!?

    Äänestä

Venäjä käyttää sotavoimaa valloittaakseen paloja pienistä naapureistaan.

Israel käyttää sotavoimaa iskeäkseen takaisin, kun sitä vastaan ammutaan raketteja.

Israel on nimenomaan lahjoittanut muslimeille alueita, jotta olisivat tyytyväisiä. Mutta näille lahjoitetuille alueille muslimit pystyttävät rakettien ampumistelimeitä.

Muslimi ei tahdo rauhaa. Muslimi tahtoo vain tuhota koko israelin ja tappaa juutalaiset.

Äänestä
  • juutalane murhaa 5000 ihmistä Nykissä 2001 satoja usa merimiehiä us libertyllä ukrainassa bolsevikkijuutalane murhasi 10 miöjon kristitty janeuvostoliitos paljo enemä nyt juutalane murhaa palestinas

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ple! kirjoitti:

Gaza on hyvä esimerekki juutalaisuuden kasvavasta pahuudesta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu