Elikä kertokaa "kokemuksianne" miltä tatskan otto tuntuu? jollain selkärangassa tatska?
Kokemuksia
6
523
Vastaukset
- hakattu
Kyllähän se nipistää. Älä juo alkomahoolia ennen kun meet. Selkärangasta en tiedä enkä viitsi kavereilta kysellä. Kyllä jokainen handlaa tatskanoton.
Sellaista vielä, että kumma kyllä minulle tatuointi naisella on yleensä hirvittävä downeri, ikäänkuin kauneusvirhe.. joskus menee, mut varsinkin isommat kuvat ällöttää (strategisissa paikoissa etenkin!)- Dice
Itse ajattelin kyllä ottaa ihan neljä kiinalaista merkkiä selkärankaan...tosin ei mitään himo isoja jotain 2 x 3 cm...
- Peijooni
Miksei saa juoda alkomaholia ennen kuin menee? edes ihan vähän lämmikkeeksi..
- Aito-Helmi
Peijooni kirjoitti:
Miksei saa juoda alkomaholia ennen kuin menee? edes ihan vähän lämmikkeeksi..
että silloin pintaverisuonet aktivoituu ja laajenee ja verta vuotaa enemmän. Samasta syystä humalassa ei juuri koskaan ole kylmä. Myös pyörtymisriski kasvaa.
- Jonna
Ei silleen kauheesti sattunut. Mulla on jo 2 tatskaa. Toinen selässä ja toinen jalassa. Kumpikaan ei sattunu hirveesti kun tehtiin.
- -th-
Ei se sattunu.. aluksi tuntui vähän epämiellyttävältä mut sit siihen turtui ja tottui. (Kaiken lisäksi mulla on piikki kammo ja matala kipukynnys.)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16912723
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525446Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454750Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493689Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392778Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1201945Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1101696Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3651634Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1071533Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361471