Onko teidän pakko nus.sia vierasta?

Tuollaiset pettäjät pitäis laittaa narulla kiinni puuhuun ja ruoskia verille
5174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi? Ei se järvikään soutaessa kulu eikä vehkeet käytössä.

Äänestä

No just. Exäni käytti itsestään nimitystä "rehti mies" - ja kyyläsi ja kyttäsi aivan kaikki tekemiseni, etten vaan päässyt pettämään. Sitten paljastui, että oli käynyt paneskelemassa työkaverinsa kanssa ties miten pitkään. Totesi "viattomasti", että ei hän missään "vieraissa" ole käynyt, nainenhan on vanha tuttu.

Äänestä

Mielesi tekisi itsekin! Et muuten noi kimpaantuisi!

Äänestä

On pakko koska vain vierasta pannessa lasti lentää tosi voimalla syvälle pilll.un sopukoihin...nammm varattua vierasta kun paneee

Äänestä
  • Onnea vaan urpo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rehti mies. kirjoitti:

Tuollaiset pettäjät pitäis laittaa narulla kiinni puuhuun ja ruoskia verille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu