Satuin kaupassa vilkaisemaan jotain hyvännäköistä blondia ja hän veti heti naamalleen sellaisen "hoh hoijaa, taas joku äijä kuolaa mua kun mä oon niin täydellinen"-ilmeen, vaikka en erityisemmin kuolannut vaan satuin vain vilkaisemaan sinne päin. Tästä naisen reaktiosta vittuuntuneena irvistin hänelle oikein typerällä röllipeikon irvistyksellä ja muija ihan hätkähti. Heh heh hee. Tulin hyvälle tuulelle tästä. Ei kannata antaa noiden muijien, jotka luulee ettei heidän paskansa haise, hyppiä nenille!
Säikäytin ytnin
Röllin ilme
499
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Hymähdin tuolle mielikuvalle.
Kävin tänään kaupassa, siellä oli joku harvahampainen läskimahainen ukko joka tuijotti kun ei olisi naista nähnyt, sitten se vielä irvisti..
Kaiken maailman avohoitopotilaita tuolla liikkuu.
En ollut minä, jos luulit, sillä olen urheilullinen nuori mies, jolla on kaikki hampaat tallella. Olin juuri salilta tulossa. Varmaan treenin jälkeisen väsymyksen vuoksi teinkin tuon irvistyksen kun en jaksanut miettiä mitä muut siitä ajattele. Normaalisti olisin niellyt kiukun ja kironnut kaikki naiset mielessäni, kun ovat niin koppavia.
Oikein.
Itsehän en enää edes katso naisiin päin.
Olen täysin välinpitämätön heitä kohtaan.
Viime perjantaina tuli kuukauden palkka: 3800euroa
Eivät hekään halunneet enempää jotka tapasin Ruisrockissa, koska olin sillä hetkellä "työtön". Sanoin että menen syksyllä siivoamaan taas, koska pidän siitä, että saan siivoilla yksinäni.
Taidan myös ehkä olla panematta koko loppuvuoden. Vaikka luultavasti kännissä kullini vie taas minua.
Nyt olen siinä pisteessä että voin todeta: Ihan vitun sama
Muistan kun joskus minulle sanottiin että rakkauden vastakohta ei ole viha vaan välinpitämättömyys. Vihakin oli tunnetta. Nyt sekin on haihtunut pois.
Rakastelen enää vain omissa haaveissani ihanien naisten kanssa.