Montako matchiä on normaalia Tinderissä?

Klikkaatteko kaikkia vai vain niitä, jotka voi ottaa tosissaan? Millä perusteilla hylkäätte? Montako matchiä päivässä osuu?
3175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minä onneton hylkäsin vahingossa ihanan miehen. Käsi vain hipaisi väärään kohtaan. Voiko tinderissä peruuttaa hylkäystä ja miten se tapahtuu. Voi rähmä!!!

Äänestä

Harvalla kun tuntuu olevan mitään tekstiä kirjoitettuna niin hyväksyn sitten ulkonäön perusteella. Siinä on vaan se että hyväksyn varmaan 90 % naisista. 3 matchia vaan tullu siitä huolimatta, mutta eipä se kovin yllättävää ole. Pitäisi varmaan laittaa parempi kuva.

Äänestä

Vedän kaikkiin kyllä, ja poistan rumat pois jos tulee match. 189 tällä hetkellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Testausmenossa kirjoitti:

Klikkaatteko kaikkia vai vain niitä, jotka voi ottaa tosissaan? Millä perusteilla hylkäätte? Montako matchiä päivässä osuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu