Monenko nussima Jenny on?

Jos kyseessä olisi aito henkilö, siis Forest Gumpin tyttöystävä, niin monenko nussima tuo mahtaisi olla?

https://www.youtube.com/watch?v=KnpnYAId6dU
194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hippien seksin määrä on eri kuin minkään muun ryhmän, siis 60-luvun hippien. Oli kaikenlaisia seksibileitä ja ryhmäpanoja ja vaikka mitä, vaikka meno esim. Suomessa oli paljon hillitympää, löytyi täältäkin. Mikä estää jos ei Raamattu?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Arvaan että monen kirjoitti:

Jos kyseessä olisi aito henkilö, siis Forest Gumpin tyttöystävä, niin monenko nussima tuo mahtaisi olla?

https://www.youtube.com/watch?v=KnpnYAId6dU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu