Hei kotkoharhainen tyyppi!

Kertoisitko jotain itsestäsi niin voimme yhdessä miettiä mikä sulla on mennyt pieleen?
Aloita vaikka lapsuudestasi, kerro ihan kaikki omaan tahtiisi.
1979
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Kuka on kotkoharhainen tyyppi???? Mistä sen näkee??? Nykyään on vain hohottajia ja OUJEAH!!!! ja Allerfaneja

Äänestä
  • Ai mistä näkee? No, peilistäsi. Ala kertoa jo....

    Äänestä

Kävin katsomassa, mutta en kotkoa enkä harhoja nähnyt.. Muita vinkkejä???

Äänestä

Ookoo no tässä yksi esimerkki. Uskoisin että kotko asuu satojen kilometrien päässä täältä missä olen. Ni kymmenetkin kilometrit riittää kyllä ihan hyvin. Eräänä yönä minulla oli hieman unettomuutta ja pyörin sängyssä. Eikös mitä. Aamulla täällä huuhaalla luki että sänkyni narsisee häiritsevästi. ja toden tottta se narisee. Eikö ole vähintäänkin omituista tuo kotkon kyttääminen siis minun suuntaan. Siksi minä häntä vain tarkkailen. Ei muuten kiinnnostais.

Äänestä
  • kotko asuu lahdes mut salpausselän laavulta se näkee kauaks. se on ulkoruokinnas.

    Äänestä

  • kotko on yksin. kirjoitti:

    kotko asuu lahdes mut salpausselän laavulta se näkee kauaks. se on ulkoruokinnas.

    Mutta hohottajasta ja OUJEAH!!! -tyypistä kukaan ei tiedä mitään!!!!

    Äänestä

  • Huuu. kirjoitti:

    Mutta hohottajasta ja OUJEAH!!! -tyypistä kukaan ei tiedä mitään!!!!

    Hehhehheh, tässä on nyt jokin salaliittoteoria paikallaan nyt. Mitkä ovat heidän aikeensa ja voimmeko sitä mitenkään ennakoida.

    Äänestä

  • möööh kirjoitti:

    Hehhehheh, tässä on nyt jokin salaliittoteoria paikallaan nyt. Mitkä ovat heidän aikeensa ja voimmeko sitä mitenkään ennakoida.

    Uskoisin vallankaappausta suunnittelevan. Joudumme tarttumaan aseisiin ja puolustamaan yhteisöä kaikin käytettävissä olevan tavoin.

    Äänestä

  • Huuu. kirjoitti:

    Mutta hohottajasta ja OUJEAH!!! -tyypistä kukaan ei tiedä mitään!!!!

    Eipä kukaan ole kiinnostunut tyypeistä, jotka eivät ole mitään.

    Hihittäjät sen sijaan on paljastettu. Ja hehän pitävät paljastelusta.

    Äänestä

Minullekki tulee välillä sellanen olo että minua kyylätän ikäänkuin olisin kotko.
Minäkin uskon kotkon asuvan satojen kilometrien päässä olinpaikastani! Onneksi!

Vähän pelottaa, kun on ollut noit uhkailujaki.. koht ne saa osoitteen ja kengännumeron!

Äänestä

Kyllä terve normaali ihminen osaa lukea vajakkipuskan kommenttien rivien välistä, että vajakki on mielisairas.

Äänestä
  • Jaaha sä olet joku 10 vuotta ollut vakkari joka muistaa ja tietää kaiken. Muka ja olevinaan. Ja vielä plussailet itseäsi. No kerronko seuraavksi sen etttä kun istuin kakalla ja kakka ei tullut, niin täällä oli joku linkki youtuben kappaleeseen mikä auttaisi siinä ulostulossa sen papanan.

    Äänestä

Juu hyvää yötä ja pitäkää hohotukset ja OUJEAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ylhäällä. Mä koetan löytää itselleni emälän!

Äänestä

Tarkkaavainen terve lukija huomaa kyllä kotkoharhaisen vajakin vakavat mielenterveyshäiriöt vajakin kommenteista.

Äänestä
  • todella terve lueskelee ihan muualla.

    Äänestä

  • tietäjä. kirjoitti:

    todella terve lueskelee ihan muualla.

    täällä sinäkin.

    Äänestä

Ei se vajakki kerro, ei halua apua vaan olla vain tuossa psykoottisessa tilassa. Hullut ovat hulluja.

Äänestä

Ei se voi kertoa lapsuudestaan, kun se on vielä kesken.

Äänestä

Haistakaa kakka!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuuntelijasi. kirjoitti:

Kertoisitko jotain itsestäsi niin voimme yhdessä miettiä mikä sulla on mennyt pieleen?
Aloita vaikka lapsuudestasi, kerro ihan kaikki omaan tahtiisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu