Minkälainen olisi romanttinen lomasi Pimppalooran kanssa?
Pimppalooran kanssa lomalle
niin.
23158
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
PL jakaisi kaikille jännille karvakäsille ja minä istuisin hotellihuoneessa katsomassa pornoa ja runkkaamassa.
Se menisi näin:
Tavattaisiin ensimmäistä kertaa... Pimppaloora katselisi minua vähän aikaa ja sitten pettyneen närkästyneellä äänellä sanoisi jotain hieman tekopirteään tyyliin "No moi". Itse pitäisin parin sekunnin tauon, ajattelisin mielessäni että jahas, taas tällainen diiva nainen jolle pitää olla joku miesmalli ja vastaisin hieman halveksuvaa tekohymyä peitellen takaisin että "Moi".
Sitten hieman kylmän jäätävissä mutta kohteliassa merkeissä siirryttäisiin vaikkapa kahville. Ehkä siinä kahvittelun aikana pahin jää sulaisi. Pimppaloora katselisi että ei tämä nyt ihan niin paha tapaus ollutkaan. Juttelun äänensävykin muuttuisi hieman iloisemmaksi mutta kuitenkin hillityksi. Itsekin pohtisin että ei tuo nyt ihan niin paha diiva ollutkaan. Ihan mukava. Kyllä tuota nyt sietää, mutta siinäpä se.
Hetken kuluttua erottaisiin ihan hyvissä merkeissä myöhempää tapaamista odottamaan, mutta molemmat ajattelisi että "tämä romantiikka nyt oli kyllä tässä, eipä tästä tule yhtään mitään enempää, mutta vedetään nyt loma kohteliaasti loppuun".
Seuraavalla tapaamisella pimppaloora toteaisi että meinaa mennä shoppailemaan johonkin läheiseen kauppakeskukseen. Kiinnostaako minua lähteä mukaan, äänensävy kuitenkin kertoen sen ettei koe asiaan suurta innostusta, mutta kunhan kysyy kohteliaisuudesta. Hetken mietinnän jälkeen vastaisin laiskasti että "Njääh.. Eipä taida minua ne kaupat kiinnostaa. Mene sinä vaan jos haluat." Pimppaloora vastaisi että "Okei", ja lähtisi shoppailemaan.
Sen jälkeen loman aikana tavattaisiin lähinnä satunnaisesti jossain käytävillä matkalla omiin erillisiin hotellihuoneisiimme tai aamiaispöydässä - ja juteltaisiin kohteliaasti niitä näitä. Siitä mitä tuli shoppailtua, jne. Tunnelma olisi aina kohteliaan asiallinen eikä mitään muuta.
Loman lopussa halattaisiin (puhtaan kaverillisesti) ja siinä olisi samalla se loman suurin intiimein ja romanttinen hetki välillämme. Loman jälkeen ei enää ikinä tavattaisi.
Noin se "romanttinen" lomani pimppalooran kanssa menisi. Riippumatta siitä missä se loma tapahtuisi tai mikä sen sisältö muutoin olisi - niin tuo olisi se meidän välinen kanssakäymisemme. Osaan kuvitella sen täydellisesti. :D
Mutta pimppaloora on silti mielestäni ihan kiva. Kunhan pysytään pelkästään täällä palstalla eikä koskaan päädytä tuollaiselle lomalle. ;)
Aika tuskallinen loma. :D Opin muuten viime treffeistä etten enää ikinä, jos meen viel treffaa jonkun, niin sovi sitä tapaamisaikaa kovin pitkäks, koska tosiaan kivuliasta hengailla vaan, jos ei selvästi kumpaakaa kiinnosta tippaakaan.
Asennekysymys... Jos menee puhtaasti treffimielellä jonkun kanssa tekemään jotain, ja sitten toteaakin ensimmäisen 5 sekunnin aikana vaikka että toisen ulkonäkö tms. ei miellytä, niin kyllähän se varmasti tuntuu tuskaisen tylsältä viettää sitä aikaa kun tietää ettei ole kiinnostusta ja haluaa kokoajan vain pois.
Jos taas menee "treffeille" sen jonkun kanssa tekemään jotain sellaista mitä haluaa _muutenkin_ tehdä. Siten, että se treffikumppani tai suhteen etsiminen ei sitten ole siinä se pääasia - niin eihän siinä sitten pitäisi olla mitään ongelmaa? Voi keskittyä siihen muuhun hauskaan tekemiseen vaikkei se toinen osapuoli ei yhtään kiinnosta suhdemielessä.
(Kunhan ei käy niin huono tuuri että se toinen osapuoli on oikeasti todella ärsyttävä, niin että mieluumin tekisi sitä asiaa yksin kuin sen toisen kanssa.)
Kävelisimme käsi kädessä ja suutelisimme katseilta salassa.
Söisimme hyvää ruokaa ja kävisimme naku-uinilla yön hämärässä.
Ja sitten mitä ikinä mieleen tulee....
Aluksi olisi varmaan vähän väkinäistä, mutta sitten alkaisimme tissutella kahdestaan, minkä seurauksena tunnelma rentoutuisi ja juttu alkaisi luistaa. Pelimiehenä alkaisin vähän kinota Pimppalooraa, sillä pitää sitä nyt ottaa, se mitä on tarjolla. Siitä sitten pian suuteloimaan, baarireissulle, jonka jälkeen panemaan. Seuraavana päivinä sitten suunnilleen samat.
Romanttinen loma mun kanssa...
Se voisi olla vaikkapa kiinnostava kaupunkikohde. Kiva hotelli hyvällä paikalla. Hyviä ruokapaikkoja, mielenkiintoisia nähtävyyksiä.
Käsi kädessä, suutelemista, läheisyyttä.
Nukuttais pitkään ja valvottais myöhään.
Ei kiirettä eikä aikatauluja.
käännös;
- käsi kädessä, suutelemista, läheisyyttä
-> käsi kädessä, suutelemista, panemista
Me pantais pimppalooran kans koko ajan.
Se varmaan riippuisi aika paljon kohteesta ja siitä miten alkaa kipinöimään. Varmaan käytäisiin katselemassa nähtävyyksiä ja siinä sivussa yrittäisin sivistyneesti juottaa pimppalooraa pieneen hiprakkaan jotta asiat alkaisi vaan tapahtumaan. Pimppaloora tosin väittää että hänellä on vähän ylipainoa niin se kyllä saattaisi sitten kääntää asetelman toisinkinpäin, pimppaloora yrittäisi juottaa ja minä yrittäisin pysytellä selvinpäin ettei tulisi sorruttua humalapäissään tekoihin joista seuraisi vain morkkista. Kun tuo pimppaloora kertomansa mukaan on niin innokas pusuttelemaan vieraita miehiä niin siitähän voisi joku huuliherpes tarttua jos ei osaa varoa.
Höpsö setä :D
Ei se tartu ellei ole just se rakkulavaihe ja pussailet sitä rakkulaa.
Ei koskaan voi olla liian varovainen ollessaan tekemisissä löyhämoraalisten naisten kanssa :) Ehkä voisin taskussa kuljettaa tuommoista pientä suihkepulloa josta sitten suihkauttaisin pimppalin huulille puhdistusnesteet aina kun kävisi tungettelemaan:
http://www.turvaplast.com/kauppa/tuotteet/product_details.php?p=81
Luulen että tuo tosiaan riittäisi jos ei ole rakkulavaihe päällä. Toisessa taskussa olisi sitten raiddia jos pimppaloora ihan mahdottomasti alkaisi hyökkäilemään :D
No mulla ei kyllä ole ikinä ollut mitään tauteja. Vaikkakin kuulemma herpes simplex-virus olisi meillä kaikilla jo syntyjäänkin. Paha sanoa kun ei ole koskaan ainakaan puhjennut.
Hyvä niin, olehan tarkkana niiden pusuttelujen kanssa kun ei se kivaa ole jos ilmestyy patti huuleen aika-ajoin.
Kyllä isi :)
Tulisikohan noinkin kuuma tunnelma kun pistettäisiin rokit soimaan ja matalalla kurkubassolla vetäisin tuota mukana:
https://www.youtube.com/watch?v=MS85VDrJF7c
No ei kyl välttämättä... xD
Voi harmi, minä kun luulin että sinulla voisi olla joku tuommoinen fantasia niin parhaansahan sitä pitäisi yrittää toteutuksen auttamisessa :)
Veisin pimppalooran jonnekkin bora boralle ja asuttais jossain olkimajassa rannalla. Käveltäis käsi kädes pitkin saarta ja välillä halittais ja pussattais riippumatossa. Uitais laguunissa ja sukellettais simpukoita merestä.
Koska lähdetään!!!
Kokisin ensimmäisen anaaliyhdynnän naisen kanssa.
Koska pimppaloora on fyysinen ihminen, niin yrittäisin pienillä kosketteluilla/hieronnalla 10h/päivä saada jotain aikaan. Lopulta viikon raadannan jälkeen saisin pusun poskelle.