Minä kuiteskin käyn salilla joka Torstai, joten ei pääse kaljamaha tulemaan :P
Minulla ei ole isoa kaljamahaa vielä!
juoppoätmi
677
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei minullakaan, tosi sali on jäänyt kesällä vähemmälle ja viimeiseen kuukauteen en ole salilla käynyt. Huomaa että on hiukan lihonut mutta ei se haittaa koska ei naisiakan saa. Mitä sitä turhaan maksaa sali maksuja kun ei naisia saa vaikka kuinka treenaa.
Vaikka juonkin kamalasti, niin haluan silti olla hyvässä fyysisessä kunnossa, koska läskinä ei ainakaan ketään naista kiinnosta ja läskinä tulee paljon sairauksia jota en halua saada.
Painotus sanalla 'vielä'. MInkä ikäinen olet? Harrastatko muuta likuntaa kuin "käyt joka torstai salilla"? Mitä silloin siellä salilla teet? Kyllä se kaljamaha sieltä on tulossa jos tosiaan joka vkl ryyppäät.
Olen 26v ja kyllä harrastan jalkapalloa ja uintia, teen salilla vatsalihaksia ja poljen kuntopyörällä.
tollane löyty https://www.youtube.com/watch?v=FeroNu0UotI
Kyllä se siitä vielä pienenee, siis tuo maha :D