Mitä tehdään viikonloppuna? Vois vaikka ryypätäkun ei saa naistakaan. Jos lopettaa ryyppäämisen niin ei sais siltin naista. Eli vaihtoehdot on aika vähissä.
Viikonloppu
juoppo atm
1069
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ryyppäämisestä ei ole siis mitään hyötyä.
Ajattelin runkata.
Pelaan Borderlands 2:n sadannen kerran läpi.
Se on kyllä totta, että jos lopettaa ryyppäämisen niin ei sitä naista sais sit muutenkaan, et parempi vaa ryypätä joka viikonloppu.
lauantain aion viettää niin että ensin olen junassa päälle 3 h ja sen jälkeen istun autossa päälle 4 h
Koti viikonloppu mutta olutta siltin juon.
Miksi olet vastannut omaan aloitukseesi? Tuo "siltin"-sana paljasti. Tai ehkä joku muukin sitä käyttää mut en ole koskaan kuullut..siltin.
Kantsii ryypätä. Se on kuin laittais rahaa pankkiin.
Rauman kiltti mies aina vakuuttaa olevansa raitis, se vain pyöräilee ja käy kuntosalilla, mutta onneksi aina silloin tällöin se todellinen persoona paljastuu ;) Tässäkin ketjussa kahdella viestillä.
Mitä meinaat. Minä en ole se kiltti ketä tarkoitat. Haittaako sinua helka jonkun juominen. Sinulla ei taida olla muuta tekemistä kun kyyläillä muiden tekemisiä. Menisit etsimään itselles jonkun jännämiehen niin saisit parempaa tekemistä.