Jee Jee tippaliimaa!

Koska saadaan sitä huvaa??
180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No niin tyhmimmistä tyhmin, Korkein tyhmyys!
Sitä on tullut sit taas impattua ja knuppi sekaisin täällä törmäilet.
Munko muka pitäis sun knuppias viel lisää sekoittaa?
E-hei..moiseen sekoiluun et mua liitä.
Sä olet rasittava trolli, homma itses hoitoon....ihan oman itsesi vuoksi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korkein Tyhmyys kirjoitti:

Koska saadaan sitä huvaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu