Nyt repesi!

Tämä minun vakituisessa suhteessa olevava ystävätär väitti, että sinkuilla on paljon helpompaa kun heidän ei tarvitse nukkua samassa sängyssä hikisen ja piereskelevän äijänkörilään kanssa.

Eikö tuo kuitenkin ole juuri se mtä me sinkut kaipaamme yli kaiken eli toisen ihmisen läheisyyttä?
5116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pahempaa on kuorsaava kaveri!

Ja seksikin on yliarvostettua, vain lisää lakanapyykkiä.

Äänestä

1. Pahoinpitelin unissani puolisoani.
2. Aika moni vanheneva mies (myös ryyppääminen aiheuttaa sitä) kuorsaa, ja sillon on kyllä mahdotonta nukkua hyvin.

Äänestä

Mäkin hikoilen, piereskelen ja kuorsaan, joten ei haittaisi yhtään, jos mieskin niin tekisi. Nuohan on ihan normaaleja ruumiintoimintoja. Kysäisehän ohimennen ystävältäsi, eikö hän esim. hikoile koskaan ja kerro hänelle, että jokainen ihminen hikoilee yön aikana, saattaapa pierukin päästä, ihan sukupuoleen katsomatta.

Äänestä

Kun se on niin että toinen kuulee, mutta itse ei .

Nuoret Miehet ja Naiset kuorsaa kyllä ihan samalla lailla ,varsinkin lievästi ylipainoiset ,uniapneasta puhumattakaan,joka on jo vaarallisempaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi perse! :::::::D kirjoitti:

Tämä minun vakituisessa suhteessa olevava ystävätär väitti, että sinkuilla on paljon helpompaa kun heidän ei tarvitse nukkua samassa sängyssä hikisen ja piereskelevän äijänkörilään kanssa.

Eikö tuo kuitenkin ole juuri se mtä me sinkut kaipaamme yli kaiken eli toisen ihmisen läheisyyttä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu