Ja rikkuri sais jotain rankkua? Ideaa???
Yritettäisiinkö 1 RUMASANATON- päivä?
Aloitetaan hep?
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
MITÄ VlTTUA tämä nyt oikein on?
Eikö perkele saa ees ehottaa?
Mustamäen torilla.
Mutsis on.
Rumasana sanotaan niinkuin se on!
https://www.youtube.com/watch?v=p863xmUdclI
ruma sana,en tiedä yhtään. kaikki on vain sanoja toistensa joukossa....mutta jos lopetettaisiin kaikki sotimiset, tappamiset ja muut tuhot kaikkialla,siinä olisi kerrankin järkeä.
nyt ei edes haluta,vaan aseita jaetaan kaikkialle,ettei vain tappaminen ja tuho lopu.
nyt toimitaan kuten kerroin,huomeenna kinutaan kaikenlaista apua ja rahaa joka suunnalta. mitä älyä tuossa voi olla? ....ja aina kansat maksaa,kun herrat tapattaa ja tuhoaa. on uskomatonta typeryyttä.
on myös äärimmäistä pöljyyttä,kun vouhotetaan,ettei joku noudata sodan ehtoja vaan toimii omin päin miten lystää.. mitä hel..vetin sääntöjä tappamisessa on? miten herrat voi olla näin ääliöitten ääliöitä?
Jospa ALUSSA OLIKIN RUMA SANA :)? Kuten VITTU TULKOON VALKEUS ! Tai : SAATANA TULE SE VALKEUS! Tai perkeleessäkö se Valkeus kuppaa al nyt vittu tulla?
Nyt kiellettyjen sanojen tietoisuutta nostettava eli mitä ovat kiellettyjä sanoja tällä palstalla paitsi alkuun USKONTOKESKUSTELUT:)? Muita?
Murhaaminen ja tappaminen ei käy muualla pitää SAADA TEHTAILTUA ENSIN SOTA muuten napsahtaa hyvinvointivaltio oloissa linnaa! Mutta jos SAAT LIETSOTTUA SODAN saat uusia maita kivaa sälää ja PÄÄSET HISTORIAAN KUN OSASIT OLLA SUURI!