haluaisin vastauksia, koska poistatte profiilin tai lopetetta sielä ravaamisen, kun olette tavanneet naisen, joka kiinnostaisi?
Onko teille roikkuminen jäänyt tapa vai annatteko vain naisten antaa ymmärtää että olette kiinnostuneita ja haette kokoaja parempaa vai käyttekö katsomassa roikkuuko nainen sielä vielä?
profiili pois???
3
410
Vastaukset 3
- otatästäselvää?!
Itse olen vähän samanlaisessa tilnteessa poistaako profiili vai ei.
Kahdet treffit takana ja kolmansien järjestäminen vaikuttaa tervanjuonnilta vaikka toinen on ilmoittanut mahdollisen kiinnostavuutensa niihin mutta aikaa ei tahdo löytää ja itse olen aika selkeästi ilmoittanut kiinnostuvuuden häneen.
Seksiä ei ole ollut millään asteella edes pusun tai muuten kuin halataan.
Olen ilmoittanut hänelle rehellisesti että profiilini on voimassa mutta en enää hae mitään muuta kuin lämpimikseni kirjoitan.
Tästäkö se mättää kolmansien järjestäminen kun olemme kuitenkin hänen ilmaisulla vielä "kaveri/ystävä" linjalla mutta toisaalta en haluasi antaa itsestään selvää kuvaa suhteemme laadusta poistamalla profiilini, - miesvm_1967x
Itse jäädytin (piilotin, en siis poistanut) profiilini sen jälkeen kun jatko "varmistui" eli parien treffien jälkeen jos molemmista tuntui että jatkoon mennään yhdessä. Jossakin vaiheessa sitten poistin profiilini kokonaan, silloin kun katsoin että meillä on suhde päällä. Vaikkei ekat viritelmät kovin kauan kestäneetkään, pari kk max.
Onneksi ei nyt enää tarvitse murehtia moisia :D - Yksimies1
Aika äkkiä laitoin piiloon, kun kohtasin mukavan naisen. Ja kun juttu jatkui poistin kokonaan. Niille, ketkä oli ehtineet ottaa yhteyttä ilmoitin tilanteesta ja kiitin mielenkiinnosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va802137Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3681293Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu331224- 1411068
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa1551005- 103876
- 64761
- 45747
- 62731
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63692