haluaisin vastauksia, koska poistatte profiilin tai lopetetta sielä ravaamisen, kun olette tavanneet naisen, joka kiinnostaisi?
Onko teille roikkuminen jäänyt tapa vai annatteko vain naisten antaa ymmärtää että olette kiinnostuneita ja haette kokoaja parempaa vai käyttekö katsomassa roikkuuko nainen sielä vielä?
profiili pois???
3
410
Vastaukset 3
- otatästäselvää?!
Itse olen vähän samanlaisessa tilnteessa poistaako profiili vai ei.
Kahdet treffit takana ja kolmansien järjestäminen vaikuttaa tervanjuonnilta vaikka toinen on ilmoittanut mahdollisen kiinnostavuutensa niihin mutta aikaa ei tahdo löytää ja itse olen aika selkeästi ilmoittanut kiinnostuvuuden häneen.
Seksiä ei ole ollut millään asteella edes pusun tai muuten kuin halataan.
Olen ilmoittanut hänelle rehellisesti että profiilini on voimassa mutta en enää hae mitään muuta kuin lämpimikseni kirjoitan.
Tästäkö se mättää kolmansien järjestäminen kun olemme kuitenkin hänen ilmaisulla vielä "kaveri/ystävä" linjalla mutta toisaalta en haluasi antaa itsestään selvää kuvaa suhteemme laadusta poistamalla profiilini, - miesvm_1967x
Itse jäädytin (piilotin, en siis poistanut) profiilini sen jälkeen kun jatko "varmistui" eli parien treffien jälkeen jos molemmista tuntui että jatkoon mennään yhdessä. Jossakin vaiheessa sitten poistin profiilini kokonaan, silloin kun katsoin että meillä on suhde päällä. Vaikkei ekat viritelmät kovin kauan kestäneetkään, pari kk max.
Onneksi ei nyt enää tarvitse murehtia moisia :D - Yksimies1
Aika äkkiä laitoin piiloon, kun kohtasin mukavan naisen. Ja kun juttu jatkui poistin kokonaan. Niille, ketkä oli ehtineet ottaa yhteyttä ilmoitin tilanteesta ja kiitin mielenkiinnosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502