vittu!!!

Vittu saatanan vitun homopersehinttarit vittu!! Olen sivistynyt eurooppalainen!! Perkele!!!
671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ihana..rakastan tuota miestä :))

Äänestä
  • No ei ollut mun kirjoittama tämä aloitus, koska itse kirjoitan aina kirjautuneena ja omalla nimimerkilläni. Mutta tottahan tämä aloittaja siinä puhuu, jos hän kerran mua siinä tarkoittaa.

    Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    No ei ollut mun kirjoittama tämä aloitus, koska itse kirjoitan aina kirjautuneena ja omalla nimimerkilläni. Mutta tottahan tämä aloittaja siinä puhuu, jos hän kerran mua siinä tarkoittaa.

    Ai niin..sinuahan minun pitikin rakastaa..no..kerrankos sitä ihminen erehtyy :)

    Äänestä

  • lottamari<3 kirjoitti:

    Ai niin..sinuahan minun pitikin rakastaa..no..kerrankos sitä ihminen erehtyy :)

    No ei se mitään. Mukava kuulla, kun kerrankin joku on täällä noin ystävällinen ja mukava mua kohtaan, sillä suurin osa kun onkin täällä aina ihan täysiä kusipäitä ja paskoja mua kohtaan, niin on mukava kohdata täällä joskus myös fiksuja ihmisiä:)

    Äänestä

  • dark-signs kirjoitti:

    No ei se mitään. Mukava kuulla, kun kerrankin joku on täällä noin ystävällinen ja mukava mua kohtaan, sillä suurin osa kun onkin täällä aina ihan täysiä kusipäitä ja paskoja mua kohtaan, niin on mukava kohdata täällä joskus myös fiksuja ihmisiä:)

    Niin..ystävällisyys ei maksa mitään,se toimii panttina, sen saa aina takaisin.Pyrin rakastamaan kaikkia ihmisiä,.erityisesti eurooppalaisia sivistyneitä eliittejä.Kusipäitä ja paskoja on vähän vaikeampi rakastaa, paljon kahvia se vaatii hermoille ja huulivoidetta rohtuneisiin huuliin, joita joutuu väkisinkin puremaan yhteen..

    Äänestä

Mä taas toivon hahmolle darkkiksen takana - yksinäiselle pimeässä pelkojaan vastaan kanssa nussivalle paskalle pelkkää negatiivista.

Olisit varmasti ihan kiva ihminen. Mutta eihän sua edes näkisi missään kun olisit kiroilemassa ja huutamassa kokoajan netissä.

Ja turha yrittää mitään. Et ole ihana. Etkä ikinä sitä tule olemaan.

Niin kornia ja ironista on nähdä näitä palstatrolleja arasti hivelemässä kasviksia kaupassa. Niin asiallisia ja kilttejä. Ei ketään vierellä, ei laiteta tänäänkään kuin yhdelle ruokaa. Sen jälkeen menevät kotiinsa ennen pimeää. Sitten ollaan niin mitä mielikuvitus vain antaa myöden. Manaa löytyy kaikenlaisiin taikoihin.

Jos kaiken kirjoittasi joku hal-9000 niin olisin todella ilahtunut. Mutta kun niin ei ole. Kaiken takana on joku elävä, sydämellä ja aivoilla ajatteleva debiili naamari päällään - peittämässä rakkaudettomat silmänsä.

Niin surullista. No eivät kyllä ansaitsekaan mitään koska kerrankin trollasivat. Oikeutta siis niin etteivät edes ymmärrä sen menevän läpi sen naamarin ja aina sinne mikä heitä liikuttaa.

---Minä kostan mies31v.lle(Mies26v.) ja esitän ihaninta naista ikinä. Ja kun hän vihdoinkin tarttuu syöttiin niin minä jatkan. Kun hän on aivan lovena, droppaan pommin hänen päälleen ja kerron että olen oikeasti mies. ahahahhahahaahahahaahahaaha.---

Okei. Sun kaltaiset teki sen jo. Sen takia en ole vuosiin kommentoinut kenellekään takaisin. Kerran menin treffeille netin kautta ja siellä ei ollut ketään. Vain viesti mieheltä. Olin silloin muutenkin lähellä tappaa itseni. Silloin valaistuin. Ja päätin että jatkan monologiaa. Koska maailmamme on liian ruma rehellisyyteen. Kyseisen paskan joskus tapaan, niin revin kirjaimellisesti hänen päänsä ja käsillään hän ei naputtele enää mitään.

Ikävä kyllä että nämä nyrkillätapettavat trollit voittivat. Hassua että olen päässyt juuri heidän naistensa pimppejä kutittelemaan. Kai olin onnekas.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


DarkFear. kirjoitti:

Vittu saatanan vitun homopersehinttarit vittu!! Olen sivistynyt eurooppalainen!! Perkele!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu