Pil.lun saaminen tärkeintä.

Jos saa pil.lua voi kehua sitten kavereille jotka ei ole saanut.
674
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Näinhän se on. Jos mies ei saa pil.lua niin kaikki naiset siitä ajattelee kaikkea negatiivista kun mies ei ikinä rakastele.

Äänestä

Teinipoikien meininkiä, jota kukaan ei kuitenkaan usko.Parempi olla hiljaa vaan ja hymyillä tyytyväisesti, se on paljon uskottavampaa, että on saanut :)

Äänestä

Se pano pitää videoida, muuten ei kaverit usko.

Äänestä

Voi teidän uusavuttomien kanssa! Vuosikymmenien ajan on poikia neuvottu kastamaan sormet sillipurkkiin ennen kylillelähtöä.

Äänestä

Ei kellään aikuisella miehellä sellaisia kavereita ole.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ei mulla muuta kirjoitti:

Jos saa pil.lua voi kehua sitten kavereille jotka ei ole saanut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu