mistä

haluaisin että joku suunnittelee minulle aika kookkaan tatuoinnin minkä olis tarkoitus tulla alaselkään...kuka niin tekee?? siis mä on ikuisuuden selannu ja etsiny sopivaa mutten löydä mitään valmista hienoa mallia...itse en piirtää osaa:(((
1367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ihan hyvä idea voisi olla, että menet tatskaliikkeeseen ja pyydät tatuoijaa suunnittelemaan sinulle mieleisesi tatuoinnin...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


etsiä? kirjoitti:

haluaisin että joku suunnittelee minulle aika kookkaan tatuoinnin minkä olis tarkoitus tulla alaselkään...kuka niin tekee?? siis mä on ikuisuuden selannu ja etsiny sopivaa mutten löydä mitään valmista hienoa mallia...itse en piirtää osaa:(((

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu