Tuoksun hekumaa

Exotic and delicious

Käytän hajuvetenä Créme Anzélon Paramutti-luonnontuoksua. Se tuoksahtaa pääasiassa miedosti karviaismarjalle sisältäen vivahteita kuoritusta appelsiinista. Hinta on 100 millilitralle 5500 euroa. Ostin sen Roomasta viime kuussa Sántina DeTutin eksoottisten hajuvesien myymälästä. Vaimoni mielestä tuoksu ei vedä vertoja Réne Ternalén Gren Sadelle. Mitä mieltä olette tästä? Eikö Crémen tuoksujen pitäisi olla niitä parhaita?

3

142

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • So wonderful it is still

      Niin, asiaa on vaikea arvioida koska en ole päässyt itse eroon tuoksusta jonka sain kokea viime vuonna ollessani Milanossa serkkuni äidin sukutapaamisessa kuuluisassa Milanolaisessa ravintolassa Sé Dévoussa. Ohitseni kulki komea mies joka tuoksui vahvasti Koskenkorvalle. Käytän nykyään samaa hajuvettä päivittäin. Avé Koskenkorva!

      • Kiurutuiru-laardipeppu

        Oi tuoksujen fantasiaa! Minun mielituoksuni on aina ollut ja tulee olemaan Tärpätti ja Tolu alá Finnish Chemistry Industry! I am so happy and horny so I will be your sex-machine of your dreams! Kikikiki!


      • Erikeeper-imaisu
        Kiurutuiru-laardipeppu kirjoitti:

        Oi tuoksujen fantasiaa! Minun mielituoksuni on aina ollut ja tulee olemaan Tärpätti ja Tolu alá Finnish Chemistry Industry! I am so happy and horny so I will be your sex-machine of your dreams! Kikikiki!

        Haistelen liimaa. Olen liimanhaistelija.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      63
      3467
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      63
      3227
    3. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      64
      3041
    4. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      54
      2542
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      71
      2342
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      56
      2121
    7. Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?

      Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.
      Maailman menoa
      38
      1079
    8. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1055
    9. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      117
      1032
    10. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      126
      1008
    Aihe