Hehehe...

686
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sehän on Jee Jee Sirkkalankadulla XD

Äänestä
  • hyvä hinta-laatu suhde

    hähä

    Äänestä

Heh heh poijaat! Ei mulla kyll noin rumia polvia ole, ovat kuin osuuskaupan hevosella.
Enkä keekoilis noissa asusteissa julkisella paikalla.

Äänestä
  • .

    "Eiks tollasis asusteis tuu kylymä ja kualemantauti?????????"

    har!111

    .

    Äänestä

mjaa, kyllä ne on naisten vaatteet pieniä nykyään,

mut kuka toi ikkunaa nuoleva tyyppi on tuola taustalla..?

Äänestä
  • Olisiko se kiltti mies? :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaarne. kirjoitti:

http://huutokuva.net/GQev.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu