Naiselle tietokone kaikista tärkein. Ei kiinnosta miehen viereen illalla, kun pitää tietsikkaa räplätä!
tietsikka
tärkee
91689
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
tulevaisuuden kilpailija miehelle. Se ei olekaan toinen mies. Tietsikka on helppo heittää pellolle.
No nämä urvun k.. van tyttäret saa vain risteilyllä toisten miehiltä!
...ja vaikka KOLMATTA!
Kerrankin mies, joka ymmartaa naisen logiikkaa.:)
Tietsikan voi avata ja sulkea milloin huvittaa. Se ei kitise, ei oo mustasukkainen, ei juopottele, ei pelehdi naisten kanssa, vie pienen tilan, ei koskaan sano-ei-, on antava osapuoli, ja sen kanssa voi harrastaa niin aivo jumppaa kuin mukavaa chattailuakin. Itse valitsen mieluummin tietsikan.
Exmies muuten antoi kaksi vaihtoehtoa, joko mies tai kone, ja arvatkaas kumman otin,...
No koneen tietenkin.
"ei koskaan sano-ei-" ??
mun tietsikka sanoo monestikin.
winkkari on tarkemmin ajatellen suht inhimillinen käyttis, kun vähän väliä tulee tuollaisia "ei nyt kulta, päätä särkee", "Ei kiinnosta", "Emmä jaksa" tyylisiä ilmoituksia.
Tosin hienosti virheilmoituksiksi muotoiltuna.
Sähköä tää syö aivan pirusti, ja ei oikein tykkää kun kaverit tätä räplää.
itse valitsisin mieluummin vaikka leivänpaahtimen.
leivänpaahtimen kanssa ei voi harjoittaa kiihkeää virtuaaliseksiä!
No lyylit umpeen kasvaneet tietysti!
Onhan se kivaa ja oikein trendikästä kun virtuaalimies kuolaa perään, ei ole vastuullinen mistään, voi sanoa ihan mitä vaan, teeskennellä olevansa mitä vaan, mutta todellisuus on karu... Se on vain täyttä paskaa ja on kohtuullisen absurdia istua jonkun näytön ääressä ja kuvitella että koko maailma on käsillä. Leivän kuva ei vie nälkää.
Menisipä vituiksi koko internet jonakin päivänä, joutaisi...