Eikö oo löytynnä

Kannattaisi oottaa sitä oikiaa housut jalassa ja pysyä sitte sen kanssa hautaan saakka käymätä vieraissa puoljiin ja toisiin ikinä.

Arvaappa minkä takija? Että voijs panna aina paljaalla.
2324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nuiha se ois ihanne, mut onpa miehis paljon jotka ehottomasti haluaa paljaalla vetästä, ei väliä jos tauti tulee. Ei kuulema seiso jos ei paljaalla pääse. Hyi helvetti. Tämmöset miehet on yleensä naimisissa.

Äänestä

Luulekkos sie rotjoke, ettei se siun eukkos kävis vieraissa ja tartuttas sinnuun tautiloita?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Panen paljallan kirjoitti:

Kannattaisi oottaa sitä oikiaa housut jalassa ja pysyä sitte sen kanssa hautaan saakka käymätä vieraissa puoljiin ja toisiin ikinä.

Arvaappa minkä takija? Että voijs panna aina paljaalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu