Tyttäreni

on aika velmu.

Kiusaa minua pukeutumalla vähiin vaatteisiin ja jättää usein huoneensa oven auki jotta minä näkisin hänet alasti sängyssä kun menen yöllä kuseIIe.

Kieltämättä pyjamani etumus muistuttaa vessaretken jälkeen telttaa :O)
151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuskin erektiossa 7 cm pitkä vielä aiheuttaa mainittavampaa telttaa :D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Isä Timppa kirjoitti:

on aika velmu.

Kiusaa minua pukeutumalla vähiin vaatteisiin ja jättää usein huoneensa oven auki jotta minä näkisin hänet alasti sängyssä kun menen yöllä kuseIIe.

Kieltämättä pyjamani etumus muistuttaa vessaretken jälkeen telttaa :O)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu