Viikonloppu

Nyt sitä kaljaa kurkusta alas.
967
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Totta, mutta menee hitaasti alas ikävä kyllä.

Äänestä

Oletteko alkoholisteja?

Äänestä
  • Ei. Kyse on kotikaljasta.

    Äänestä

Minä olen, ja on alkoholiongelmakin.. mutta en vittu välitä.

Äänestä

Juon tänään koska oen yksinäinen eikä ole naista.

Äänestä
  • Sama täälläkin, paitsi menen tänään viihtelle naisten kaa tanssii.

    Äänestä

Et saa naista. Istut yksin pöydässä koko illan mut muut tanssii. Vain baarin henkilökuntaan kuuluva juttelee sulle että "otatko lisää juotavaa"

Äänestä

Varmaan sitä taas päättyy kotiin runkkaamaan, mutta sentään saa ryypätä perkele saatana.

Äänestä

Kalja turvottaa ja pissattaa. Juon jaloviinaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ätmi. kirjoitti:

Nyt sitä kaljaa kurkusta alas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu