Putinin kromosomit viitaavat Hitleriin

Hitler toivoi itselleen poikaa.Putin on sukua Hitlerille mm lyhytkasvaisuus ja ruumiiden häpäisy joka oli Hitlerin "tauti" on näemmä puhjennut Hilerin pojassa saman taudin.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saksassahan tuo vietti nuoruutensa...

Äänestä

Suomalaisen kromosomin omaavat eivät halunneet viime sodassa palauttaa suomelle kuin vanhat rajat mutta mannerheim oli tehnyt hitlerin kanssa sopimuksen että suomen pitää hyökätä saksan kanssa moskovaan saakka ! . Taas ovat ahneet kapitalistit lähteneet ahneuksissaan muka voittaja maan kelkkaan ja päätöksen tästä he tekivät kansantahdon vastaisesti ! .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei muuta kiitos kirjoitti:

Hitler toivoi itselleen poikaa.Putin on sukua Hitlerille mm lyhytkasvaisuus ja ruumiiden häpäisy joka oli Hitlerin "tauti" on näemmä puhjennut Hilerin pojassa saman taudin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu