Palstat edelleen sekaisin

Auto palstalla ei näy liikennepalstan otsikkoa eikä liikenne palstalla auto-osiota. Täytyy mennä aina pääotskion kautta.
478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sekaisin ovat joo

Äänestä
  • Onko ylläpitokin sekaisin ?

    Äänestä

Ihan hanurizta tämä uusi palstajako. Todella sekava ja turhan paljon eri palstoja. Ei mitään logiikkaa mistä mikäkin löytyy.

Äänestä

Ajoneuvot ja liikenne otsikon alla pitäisi näkyä koko ajan sekä liikenne että auto ja väreissä. olisi selkeämpi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


diipadaii kirjoitti:

Auto palstalla ei näy liikennepalstan otsikkoa eikä liikenne palstalla auto-osiota. Täytyy mennä aina pääotskion kautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu